şükela:  tümü | bugün
  • yaran rezalettir.

--- spoiler ---

otobüse bindik. oo aman efendim, ışıd beyler de buradaymış, huahuıhadısu
    --- spoiler ---

özet: adamı ülkedeki tüm havayolu firmaları çatır çatır kovmuş, o da "hepiniz batacaksınız ibneler" diye başlık açmış.

-----

bunu yazdık ya, başlık sahibi ve işten ettiği küfürler yüzünden kovulan*küfürbazın özelden bana ettiği küfürlerden bazıları: amın oğlu, götoş, tillahını sikerim, kitabının amına korum, adresini bulup öyle de amına korum, sikimi yalatayım sana, yüzüne sikimi sürtücem

bu adamın da mağduriyet yaşadığını falan sanmayın siz de. adamın ağzı bozuk, konuşmasını kendini ifade etmesini bilmemesi yüzünden kapının önüne koymuşlar. mesele bu.

yetmemiş, gelmiş nick altıma da pislemiş: http://i.hizliresim.com/axvdmb.png

buyurun işte ekşi sözlük'te böyle tipler yazıyor artık. aferin kanzuk!

------

oha adam dolandırıcı çıktı: (bkz: #42840309)
  • sinir krizi geçirmemiş iyi ki dediğim beyanat. çalışma koşullarının ağır olması, şirketteki diğer insanların goygoy peşinde takılırken uçak mühendisi yazar arkadaşın gereğinden çok fazla çalışmış olması haliyle sinir harbi yaşatmış kendisine. geçmiş olsun.
  • samimiyetini tebrik ettiğim bir yazar tarafından dile getirilmiş rezalettir.

ona sövmeler buna saymalar ama buna rağmen işine hastalık derecesinde bağlı olmak derken, biraz kafadan kırık mühendis profili geldi gözümün önüne. mühendislik biraz bunu gerektirir zaten...

yalnız o battı bu battı dediklerine bakılırsa memlekette havayolu şirketi kalmayacak, bu çapta bir batış olma ihtimali düşük görünüyor.
  • yazımında yalçın küçük lezzeti aldığım rezalet. emeğe ve bilgiye saygım sonsuz, arkadaşın arkasındayım, rezalet puanım 10/10. batsın aq.
  • pek birşey anlamadığım rezalet, beyinde fırtınalar kopuyor anladık da metne dökülürken arada kopyala-yapıştır hataları var gibi, editör lazım bazı entrylere...
  • "2000 dinar 200 dolara tekbül ediyor"dan sonrasını okumadım. arkadaşa tedavisinde başarılar.
  • guzel rezalet, anlatim samimiyet on numara.
    su itfaiye hortumcular da gelirse kadro tamam.
  • rezalet gibi rezalettir.