şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: vay amk)
  • yaran rezalettir.

--- spoiler ---

otobüse bindik. oo aman efendim, ışıd beyler de buradaymış, huahuıhadısu
    --- spoiler ---

özet: adamı ülkedeki tüm havayolu firmaları çatır çatır kovmuş, o da "hepiniz batacaksınız ibneler" diye başlık açmış.

-----

bunu yazdık ya, başlık sahibi ve işten ettiği küfürler yüzünden kovulan*küfürbazın özelden bana ettiği küfürlerden bazıları: amın oğlu, götoş, tillahını sikerim, kitabının amına korum, adresini bulup öyle de amına korum, sikimi yalatayım sana, yüzüne sikimi sürtücem

bu adamın da mağduriyet yaşadığını falan sanmayın siz de. adamın ağzı bozuk, konuşmasını kendini ifade etmesini bilmemesi yüzünden kapının önüne koymuşlar. mesele bu.

yetmemiş, gelmiş nick altıma da pislemiş: http://i.hizliresim.com/axvdmb.png

buyurun işte ekşi sözlük'te böyle tipler yazıyor artık. aferin kanzuk!

------

oha adam dolandırıcı çıktı: (bkz: #42840309)
  • sinir krizi geçirmemiş iyi ki dediğim beyanat. çalışma koşullarının ağır olması, şirketteki diğer insanların goygoy peşinde takılırken uçak mühendisi yazar arkadaşın gereğinden çok fazla çalışmış olması haliyle sinir harbi yaşatmış kendisine. geçmiş olsun.
  • durumu olmayanlar icin ozet; adam cani pahasina isini yapmak icin bagdat'a gitmis sonra hayati tehlike atlatmis, isidliler tarafindan rehin alinmis ama sirket degerini bilmemis.

ben yaziyi film tadinda okudum, guzel ve ilginc bir rezalet.
  • film senaryosu tavsiyesi. ilginç bir hikaye. biraz daha betimleme yapsa, daha iyi olurdu. o mistik ıraq atmosferi ve suuuuu diye bağıran her milletten insanlar gözümüzde canlanırdı.

neyse bu detayları atlarsak, ben şimdiye kadar 11 işyeri değiştirdim, 2si battı. biri ben çıktıktan 7 sene sonra battı, benimle ilgisi olamaz. diğeri de benim dukkanımdı zaten, ben batırdım.

herkesin yeri dolar.
  • samimiyetini tebrik ettiğim bir yazar tarafından dile getirilmiş rezalettir.

ona sövmeler buna saymalar ama buna rağmen işine hastalık derecesinde bağlı olmak derken, biraz kafadan kırık mühendis profili geldi gözümün önüne. mühendislik biraz bunu gerektirir zaten...

yalnız o battı bu battı dediklerine bakılırsa memlekette havayolu şirketi kalmayacak, bu çapta bir batış olma ihtimali düşük görünüyor.
  • yazımında yalçın küçük lezzeti aldığım rezalet. emeğe ve bilgiye saygım sonsuz, arkadaşın arkasındayım, rezalet puanım 10/10. batsın aq.
  • pek birşey anlamadığım rezalet, beyinde fırtınalar kopuyor anladık da metne dökülürken arada kopyala-yapıştır hataları var gibi, editör lazım bazı entrylere...