şükela:  tümü | bugün
  • ah be kardeşim kaç kere uyardık bu turkcell denen şirketin önünden bile geçmeyin diye. batının tekniğini doğunun çakallığı ile birleştiren bir şirket bu, kullanmayın. ben bile kaç yıldır turkcell kullanıcısıydım artık vodafone kullanıyorum.

neyse konuya gelelim 3480 tl ve üzeri alışverişler için tüketici mahkemesine gidilmesi gerek diye biliyorum. tüketici mahkemelerinin parasal sınırlarına bir bak muhtemelen oraya dava açman gerekiyor. bunun altındaki değerler için tüketici hakem heyeti yahut il hakem heyeti kararları bağlayıcı, tüketici mahkemesinden red edilirler ilgili merci olmadıkları için. orneğin 80 liralık bir ürün ile alakalı sadece tüketici hakem heyeti karar alır. 3000 liralık bir ürün için ise il hakem heyeti. 3480 liranın üzerinde ise ancak tüketici mahkemesine başvurabilirsin. ayrıca twitter üzerinden de turkcell'e şikayetini yaparsan daha verimli olacağını düşünüyorum.
  • vr gözlük çalınmış resmen. stok dışı ürün olarak ellerinde olduğu için hacılamışlar. turkcell eski turkcell değil. kurumsallıktan ve satış sonrası destekten son derece uzak bir çizgide.

hakkınızı öyle yada böyle alacağınız kesin ama bu süreçte size sabır dilerim.

tanım: müşteriden parası alınan ürünün zimmete geçirilmesi olayıdır.