şükela:  tümü | bugün
  • sabah 9.30 - 9.40 arasıydı. zincirlikuyu durağında sırtını duvara dayamış takılıyodun. üstünde beyaz montun vardı. benim de ucubik bir saç modelim. göz göze geldik, rahatsız olma diye kafayı çevirdim sonra. ama resmen gülümsüyordun kız. metrobüse girdikten sonra tekrar baktım, hala bakıyodun, bi de el salladın bana. ben de sana salladım ama nerden bileydim metrobüse binmeyeceğini? bomboş metrobüke binmeyip durakta beklemenin sebebini hiç bilemedim ama konuşamadık sonuç itibariyle, ben nasılsa bineceksin arabaya diye bekledim :| . pişmanım. ben o el salladığın eleman. ekşi sözlükten yeni bir "bir buldurun be" vakası bekliyorum, yoksa güvenlikten mobese filan istiycem. bi ihtimal yarın aynı saatte keko gibi seni oralarda bekleyebilirim çünkü yarın yine oralarda işim var. <3
    edit seviyolarmış editle cevap vereyim.
    edit: kızla konuşamayacak kadar çekingen değilim yukarda anlattık, oturacak yer olan metrobüke kim binmez? binicek nasılsa şimdi konuşuruz diye bekledim sonra metrobük yürüdü gitti. mağdurum. ayrıca toplum baskısı kızlarla konuşamama filan gibi çıkarımlarınızla da geçer not alamadınız neyin toplum baskısı bebeyim şundan 3 sene önce mavi saçla geziyodum, öyle çekingenlikle filan işim olmaz, kırk yılda bir bi durakta bi kız beğendik illa kendinize yontup prim peşinde koşacaksınız :) siz benden de çakalsınız la benim rengim belli hiç değilse dürüstçe anlattım ne oldu ne bitti.
  • (bkz: aa bu benim lan)

ekleme: sana değil hemen arkanda duran sevgilime el sallıyordum.
    ekleme 2: hah. işte o teyzelerden biri benim sevgilim. tanınmamak için öyle geziyor.
  • ucubikine sıçtıgım.
  • (bkz: izdivaçbüs)
  • sivil polis çıkıp götümden kan alacaktır.
  • arkamda iki adet teyzenin bulunmasıyla ellerin başkasına sallandığı ihtimallerini sıfıra indiren kızdır ayrıca.
  • mobese isticem dedi ya la. bu nasıl bir seksomanyaklıktır arkadaş? ondan sonra da yabancı kızlar daha sevecen güler yüzlü, türk kızları ise somurtkan cana yakın değil. işte bu tipler yüzünden. mobese dedi ya yuh.
  • baktın baktım bakıştık.. (bkz: hadi şimdi siktir git)