• (bkz: izdivaçbüs)
  • (bkz: aa bu benim lan)

ekleme: sana değil hemen arkanda duran sevgilime el sallıyordum.
    ekleme 2: hah. işte o teyzelerden biri benim sevgilim. tanınmamak için öyle geziyor.
  • nasıl bir abazana gülümsediğini bilmeyen kızdır. ulan kız gülümsemiş diye adam dağa, taşa destan yazmış. herkese benden şişme bebek.
  • bilmemkaçıncı "sözlük bana o kızı bul lan allahsız" vakası olduğu için amacına ulaşamayacak bir feryadın konusu olan kız.

moruk geç kaldın ya, sözlük ahalisi eğlendi, neşelendi, keyfini aldı ve tüketti attı bu çeşit başlıkları. olmaz yani bu saatten sonra. sen en iyisi git ertesi gün de tam aynı saatlerde bir takıl oralarda diyeceğim ama kız metrobüse de binmemiş falan. olsun, git bi' takıl madem işin de varmış oralarda. burda abaza mabaza diyen denyolara da bakma, gülüşmüşsünüz karşılıklı el sallanmış bilmemne gönlün düşmüştür, koş peşinden. belki çocuklarının anası olacak ilerde. orda tanışma burda tanışma nerde tanışcak lan bu insanlar? illa arkadaşımın arkadaşı mı olması lazım müstakbel eşimin?
  • bomboş metrobüsten sonrasını okumadım.
  • mobese isticem dedi ya la. bu nasıl bir seksomanyaklıktır arkadaş? ondan sonra da yabancı kızlar daha sevecen güler yüzlü, türk kızları ise somurtkan cana yakın değil. işte bu tipler yüzünden. mobese dedi ya yuh.
  • zincirlikuyu yakınlarında beyaz montu bir kızın, bir kekoya el sallaması hatta gülümsemesi ile hayalet ya da melek olduğuna kanaat getirdiğim oluşum. *
  • (bkz: montla sıç)
  • "derdini sag eline anlatsana delikanli" diye akil verilebilecek gencin hezeyani.
hesabın var mı? giriş yap