şükela:  tümü | bugün
 • bilinen bütün küfürleri dile getirmiştir.

  etlik'ten bahçelievler'e 1.5 saatte gidebildim. yapımda ve yayında emeği geçenlerin bıyığını sikeyim.
 • trafik ışıklarından gidememe kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

  ahkam kesecek kadar ankara'yı bilmem ama çok kısa aralıklarla çok fazla trafik ışığı olması trafiği ciddi olarak yavaşlatıyor.
 • 2 yıl önce bugün, ta antep'ten ankara'nın göbeğine kadar devam eden kasıtlar ve ihmalkarlıklar nedeniyle, bir intihar bombacısının saldırısıyla 101 kişi ölmüştü. bugün ölen 101 kişinin aileleri, kaybettikleri yakınlarını anmak istiyorlardı, valiliğe de başvurup izin istediler, verilmedi, kapalı bir salonda yapalım dediler, oraya da gaz atıldı.

  ateş düştüğü yeri yakıp geçiyor. diğer birçok ankaralı için ise sıradan bir gündü muhtemelen. işte o trafik bundan. sıradanlaştırdığınız için.

  abdülkadir uyan, metin kürklü, gökhan akman, orhan ışıktaş, gülhan karlı elmascan, yılmaz elmascan, nevzat sayan, bilgen parlak, hacı kıvrak, rıdvan akgül, rıdvan akgül, hacı mehmet şah esin, gökmen dalmaç, elif kanlıoğlu, hakan dursun akalın, ercan adsız, ayşe deniz, berna koç, fatma esen, gülbahar aydeniz, eren akın, canberk bakış, tayfun benol, nizamettin bağcı, kasım otur, başak sidar çevik, nilgün çevik, resul yanar, mehmet ali kılıç, tekin arslan, sezen vurmaz, dilaver karharman, onur tan, umut tan, sarıgül tüylü, dilan sarıkaya, ali kitapçı, ismail kızılçay, muhammet demir, korkmaz tedik, veysel atılgan, ibrahim atılgan, emine ercan, kübra meltem mollaoğlu, meryem bulut, seyhan yaylagül, ebru mavi, ali deniz uzatmaz, ziya saygın, vahdettin özgan, cemal avşar, ahmet katurlu, selim örs, azize onat, dicle deli, güney doğan, binali korkmaz, mehmet zakir karabulut, leyla çiçek, metin peşman, mesut mak, adil gür, gökhan gökbönü, şebnem yurtman, osman turan bozacı, idil güneyi, abdullah erol, mehmet hayta, özver gökhan arpaçay, şirin kılıçalp, uygar coşgun, ahmed alkhadi, nurullah erdoğan, gözde arslan, aycan kaya, yunus delice, sevgi öztekin, mehmet tevfik dalgıç, sevim şinik, emin aydemir, fatma karabulut, ramazan tunç, erol ekici, feyyat deniz, necla duran, osman ervasa, ramazan çalışkan, vedat erkan, abdülbari şenci, niyazi büyüksütçü, gazi güray, sabri elmas, erhan avcı, ümit seylan, serdar ben, nevzat özbilgi, hasan baykara, fatma batur, bedriye batur, ata önder atabay.