• küsküyü gösterip taraftarı susturacak konuçmadır
  • maç günü yaptığı kısa açıklamada belirttiği gibi volkan, aatıf ve dirar'ın kadro dışı kalmasının sebeplerini açıklayacağı yayın olacaktır. cocu ile ilgili kararı açıklar mı emin olamıyorum.
  • umudumuzu yeşertmeyecek açıklama olucaktır.
  • en geç salı günü açıklayacağım dedikten sonra açıklamayı çarşamba günü yapacak olmasıdır
  • normalde bugün olacaktı, ama volkan'a biraz daha süre tanındı sanırım. cuma günü alınan kararın gerekçesini açıklamak için çarşamba'nın beklenmesinin volkan'a tanınan mühletten dolayı olduğunu düşünüyorum. o arada özür dilerse falan yarınki açıklamanın içeriği değişebilir çünkü. eğer volkan taraftarın arkasına saklanıp da burnunun dikine giderse sonunda kaybeden kendisi olur. sezon sonu jübilesini yapıp iyi ayrılmak varken, kimse başka bir durum gerçekleşsin istemez. volkan'ın kulüp içinde bile alex kadar seveni yok. hele ki, iddia edildiği gibi suçluysa kimse alex'e gösterdiği minneti, vefayı göstermez. bence volkan bunu anlayamadı.
  • cocu ile devam diyecek.

volkan demirel affedildi diyecek.

edit : ali koç olmasaydı dış güçler fenerbahçe ‘yi ele geçirecekmiş.

ulan reyes denen adamı kaleci antrenörlerimi alın dedi.

ulan frey denen futbolcuyu aykut kocaman’mı alın dedi

rezil yönetiminizi oraya buraya bok atarak geçiştiremezsiniz.
  • yapılan tüm açıklamalar:

ersun yanal hakkında:
    asla düşünmedik, düşünmeyeceğiz, sebeplerini gerekirse sonra anlatırım

gönderilen antrenörlerle ilgili:
    1- geçen senenin tüm antrenman dataları silinmiş
    2- şirketin gizli bilgilerini gmail hesapları yoluyla dışa aktararak sızdırmışlar
    3- beşiktaş maçında soyunma odasında yerde rulo bir halı var. soruyorlar, 'bu ne?' diye. bu antrenörlerden biri 'beşiktaş bizi yenecek. hocanın cenazesini halıya saracağız" diyor.

aatif, dirar hakkında:
    en kötü günlerimizde bile aatif ve dirar şen şakraktılar.

volkan demirel hakkında:
    1- ne damien comolli, ne de phillip cocu bana inanmadığım bir karar aldıramaz.
    2- son iki sezon volkan'ın kariyerindeki en kötü sezonlardı. şampiyonluğu kaçırmamızın nedenlerinden biri de kaleci performansıydı.
    3- volkan demirel, erwin koeman'ın üstüne yürümüş, "niye öyle baktın bana" demiş.
    4- başkan vekilimize saygısızlık yaptı, bunu bize yaptıysa kendi kendime dedim ki; biz varken bu cesareti buluyorsa kim bilir biz yokken neler yapıyor
    5- bu kararı verdikten sonra volkan'a özür dilemesi için süre tanıdım

yazar olarak benim yorumum:
    -sen hayatında 2 koyun gütmemiş insanları mutlu etmek için alex üzerinden aziz yıldırım'ı vurmaya çalışırsan hayat da seni böyle tecrübelerle sınar işte: #instantkarma
    ali koç bu kararı volkan demirel ile arasında sorun olduğu için almamıştır, yöneticilik sorumluluğuyla almıştır, aynı şekilde aziz yıldırım da alex kararını hiç memnun olmadan almıştır. ben zamanında nasıl aziz yıldırım'ı savunduysam bugün de ali koç'un doğru yaptığını düşünüyorum. değil fenerbahçe, 5 kişinin bir arada olduğu yerde bile bir otoriteye ihtiyaç vardır, kimse antrenöre "bana ne bakıyorsun" diyecek cesarati bulmamalı bir takımda. bir oyuncu bunu yapıyorsa yine fenerbahçe için değerlidir, yine sevilir, ama takımdan uzaklaştırılması gerekir. maalesef bizim millet istiyor ki biri simsiyah olsun yada bembeyaz, ortası yok. insanları grilikleriyle değerlendirmek çok zor herkes için.

-antrenörlerle ilgili ise gmail ile şirketin futbolcu datalarını dışarı aktarmak bana en basidi gibi geldi. birçok çalışan dışarıya verileri satmak için değil ama geçmiş işlerindeki hafızasını korumak amacıyla bunu yapıyor. yanlış anlaşılmasın, bu aslında suçtur ve kanunen yapandan tazminat alınır ancak insani açıdan benim için bunu yapanın ahlakı sorgulanamaz. geçen senenin verilerini silmek ise büyük cesaret ve tek başına kovma sebebi, halı olayı ise çalışanların mesleki yeterlilikleri anlamında değil ama karakterleri ve olmuşlukları hakkında epey fikir veriyor
  • ali koç merhametli adam, külüp çalışanlarını ahlaklı oldukşarı sürece kovmayacağını söyledi.
    ben olsam azis döneminden kalan ne varsa çöpe atardım.
    ali koç hatasını anladı.

bakın alex örnek bir şahsiyetti .
    kimseyi evden aldırcam diye tehdit etmiyordu.
    gs li, bjk li herkes adama saygı duyuyordu.
    böyle bir adama azis in yaptıkları ayıptı.
    volkan hakettiği gibi gönderildi.
    çünkü hiç bir zaman örnek bir futbolcu olmadı.
    zaten azis in saçma yönetimi olmasaydı serdar kulbilge nin yedeği olarak unutulup gidecekti.
    bizim ülke olarak götüyle top tutan değil.
    örnek olucak insanlara ihtiyacımız var.
    herkes rüzgar eserken yaptıklarının bedelini ödeyecek.
    ersun yanal a komplo kurarak , fenerbahçenin geleceğiyle oynayanlar , herkesten büyük fenerbahçeli olduğunu iddia etmeyecek.
  • büyük başkanın dahili ve harici fenerbahçe düşmanlarının içinde gezdireceği canlı yayın...
  • her ne derse, her ne karar aldıysa başkanımın arkasında duracağım yayındır.

ne yandaş medyaya ne de kulüp içindeki kripto azizcilere yedirmeyeceğiz kulübümüzü.

edit: rakipler daha çok ilgi gösteriyor. bir de hep aynı cümleler. çomarlar belli kelimelere takık ya. bunlar da öyle. bakalım hepsini kullanmışlar mı?

- harvırd (check)

- manita (check)

- aile büyükleri (check)

- vizyon (check)

aynı kesimin 3 haziran'dan önce sıkça kullandıkları ama şimdi hiç söylememiş gibi yüzsüz yüzsüz gezdikleri cümleler de vardı.

- aziz yıldırım kongreye kendi adamlarını doldurmuş.

- ali koç ailesinden izin alamaz.

- koçlar başkan vermez.

ne diyelim? kapasite/iq seviyesi bu. bu kesimin yapabileceği bu. 3 haziran'da koltuklarına gömüldüler korkudan. şimdi algı yaratmaya çalışıyorlar. korkunun ecele faydası yok.

bu sene küme düşsek ne olur? bazen dibi görüp kuvvetlice yere basmadan zirveye gidemezsin.

geliyoruz..
hesabın var mı? giriş yap