şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 14 yaşındaki bir kız çocuğuna on tane suriyelinin tecavüz etmesiyle patlak veren olaylar.

  --- alıntı---

  denizli’nin kale ilçesinde 14 yaşındaki kız çocuğu n.d.’ye cinsel istismar suçundan suriyeli 5 kişinin gözaltına alındığının duyulması üzerine adliye ile aynı binada hizmet veren kaymakamlık binası önünde toplanan yaklaşık 500 kişi tepkilerini dile getirdi. şüphelilerin kendilerine verilmesini isteyen öfkeli kalabalığın kontrolden çıkma ihtimali üzerine kale’ye denizli il merkezi ile çevre ilçelerden takviye olarak çok sayıda polis ve jandarma ekibi sevk edildi.

  --- alıntı---

  haber linki

  edit: (ekleme) ayrıntıları buradan daha net görebilirsiniz.

  https://twitter.com/…tatus/1050104962485772290?s=19
 • bir suriyeli’ye; durum tam tersi şekilde gelişseydi, yani türkiye’de savaş çıksa ve türkler gelseydi suriye’ye ne olurdu deyince;
  adam , karılarınızı alır erkeklerinizi öldürürlerdi diye yanıtlıyor.
  bırak oraya gitmeyi, adamlar bize burda bile niyeti bozmaya başlamışlar..
  edit: mağdur tarafa rahatsızlık verebilecek bir sözcük düzeltildi.
 • esad'a hak veriyorum artık, bunların anasını sikmekle çok doğru yapıyormuş.
 • suriyeli beslemeye meraklı hümanistleri piste davet ediyorum. hepsi evine birer suriyeli alsa da doğal seleksiyon temalı bir kamu spotu izlesek.
 • muhacirdir o, yazzıktır günnahtır.. siz de ensardınız ya hani..

  lan yine insanlık ve itfaiye hortumu bizde kalsın amk..

  ey kaleliler; çoluğa çocuğa ve topraklara sahip çıkın. çinlinin yumuşak ipeğine de, siyasal islamcının tatlı sözüne de kanmayın. namusunuza göz dikene acımayın.
 • devlet suriyelileri koruyacaktır. rez.
 • içimizdeki irlandalılar yarından itibaren yine suriyeli güzellemesi yaparak, onlar misafir biz ümmet torunuyuz vaazi verecekler. tvlerde boy boy suriyeli mesajları, biz dostuz nidaları olacak.

  “bir millette, özellikle bir milletin iş başında bulunan yöneticilerinde özel istek ve çıkar duygusu, vatanın yüce görevlerinin gerektirdiği duygulardan üstün olursa, memleketin yıkılıp kaybolması kaçınılmaz bir sondur. “

  m.k. atatürk

  bu insani bir yardım olmaktan çıktı. sırf birilerinin özel isteği, inadı, iş bilmezliği, egosu yüzünden gelinen durum.

  edit:ekleme
 • su suriyelerilerin topunun amk. irkciliksa irkciyim. cahil ve yabani tipleri ülkeye dolduranların da allah belasını...
 • vatanını milletini seven suriyeli suriye'de zaten. ne kadar paçoz işsiz güçsüz kırma varsa buraya doluştu. halen burada bulunmalarına izin vermelerinin tek nedeni bir sonraki seçimdeki olası oy kaybını ve mhp satışını tolere etmek için yedekte tutulmalarıdır.

  kaymakamlık önünde toplaşacaklarına bu politikaları uygulayan partinin önünde gösteri yapsalar daha doğru olurdu.