şükela:  tümü | bugün
  • savaş görmemiş belki askerlik bile yapmamış bir ergenin paylaşımıdır. bu esrarkeş ne zaman kafasını kaldırıp da pkk'nın, ypg'nin katlettiği insanlar için tepki gösterdi. pkk bebek öldürürken, askerlerimiz şehit olurken neredeydin amk. hayır sana bu ülkede fikir beyan etme cüreti göstermene sebep olan o ergenlerin ben sivilcesini sikeyim.

edit: imla, yazım hataları, uyarı için (bkz: falan fisna) ya teşekkürler.
  • bu amına kodumun salağı aklınca hippicilik oynuyor. o adamların savaşma dediği şey sınırından on bin kilometre uzak olan yere asker göndermemekle alakalıydı. her gün asker, öğretmen, sivil öldürüp sonra kılına zarar gelince "zalimler, faşistler" diye ağlayan orospu çocuklarının itlaf edilmesine mi "savaşa hayır" diyorsun. ne yani dağda keçi siken hain değil de aybüke öğretmen mi ölsün. 1,5 yaşındaki bebeğin kanı var bunların elinde.
    valla bu diss olaylarından beri hakkında bir sürü pozitif entry girdim. elimi sikeyim, senin de beynini.
  • hayki'nin eski bi şarkısında 'savaş sulh içinse ben de çekerim silahımı' sözünü aklıma getirdi.bırakın şöyle palyaçolara prim vermeyin artık.

edit: so fuck peace.
  • daha önce istiklal marşı ıslıklayıp apo lehine slogan atan amed spor taraftarı olan elemanın şaşırtmayan paylaşımı.

işte sözlükteki solcularda üç aşşağı beş yukarı böyledir. pkk saldırı yapar, öğretmen öldürür, sivil öldürür çıt yok, ordu operasyon yapar hemen başlar “barış serseri barış!!”

valla üzülüyorum ülkemin haline.
  • norm ender'in etnik faşistleri çıldırtması boşuna değilmiş demekki.
  • uyuşturucudan içeri girdiğinde götünü yalıyordu burada herkes.

hem suriyeliler geri gitsin, hem terör saldırısı olmasın ama operasyon da yapmayalım.

çözümünü yaz da görelim biz de.
  • vatan haini müptezel orrrtam çocuğu paylaşımıdır. tipini ayrı zihniyetini ayrı sileyim senin.

norm ender bunları durduk yere üst üste koyup skmedi.

bakalım o ne demiş:
    https://twitter.com/…tatus/1182131334925475841?s=09
  • bu adam ilk çıktığında tipine baktım, bu adamdan bir sik olmaz demiştim, yanılmamışım. adamın kafa 1 milyon, şimdi para da akmaya başladı. tabi lan manyak mısın ne savaşması, ye-iç-sıç-seks bu düzeni bozma.
  • ılıkları gördüğümüz başlıktır.

biri demiş efendim yok savaş kötü. biri demiş yok çocuk kötü bir şey dememiş.

savaşa destek vermemek gerekirmiş. bugün askerimiz güçlü olmasa başımıza neler geleceğini bilmeyen yumuşakçalar kalkmış yazı yazmış.

bu adamlar köy basıp kadın, erkek, bebek demeden katlettiler. kadınların göğüslerini kesip mandalla iplere astılar. bombalı saldırı yapıp toplu katliam yaptılar. öğretmenlerimizi öldürdüler. ve şimdi aynı adamlar sınırda devlet kurmaya çalışıyor.

ulan ılıklar! hayatın anlamını cigara sanan adamları, makyaj videosu çeken malları başımıza ünlü, sanatçı yaptınız eyvallah bari bir gün adam gibi tepki verin!