şükela:  tümü | bugün
 • ilgili kaynakta böyle bir bilgi yok. dezenformasyondan başka bir şey değildir.

  başlık sahibinin kaynak olarak verdiği link değişmiş aslında şuydu : link link

  edit : bir üstteki yazar gibiler sözlükte bir vakıa. böyle bir ortamda bile ilk duyduğuna inanıyor ve yorum yapıyor. araştırmak, gerçeği öğrenmek için bu kadar tembellik yapmak ahmaklıktan başka bir şey değil.

  edit: üstte başlıktaki haberin eski linki varken ona inanarak filistin'e giydiren bir enrty vardı.

  edit tekrar : kaynağı yeniçağ gazetesi olan böyle bir habere israil'den bir gazeteyi bile kaynak gösterebilir. filistin'in barış pınarı harekatını kınadı yalanı
 • aaa ama bu olay hani yalandı? hani başlığı açan yazar dezenformasyon yapıyordu?

  öngörüsüz çomar sürüsü sizi. daha 24 saat geçmeden yine arap kardeşleriniz tarafından göt edildiniz. kaynak yokmuş! perşembe’nin gelişi çarşamba’dan belli hıyarlar.
 • arap analaırnı sikse, din kardeşim o benim anam ona helal olsun diyecek yüzbinlerce arapçı orospu çocuğunu savunmaya sokan olay.
 • birkaç gün önce bm konseyinde erdoğan filistin haritası çıkaracağına, misafir ettiğimiz 5 milyon suriyelinin topraklarının pyd tarafından işgal edildiğini ve bu terör istilasını dağıtıp suriyelileri yerlerine yerleştireceğimizi anlatsaydı da bizde bu harekatta böyle yanlız kalmayayadık... kendimizi dünyaya anlatamıyoruz... 3 mülteci alacak diye dünyanın ödü patlarken biz 5milyon kişiye bakıyoruz, bunu dünyaya anlatamıyoruz bile...
 • ne yalan haberi lan arap seviciler. haber doğru arap birliğine uyarak kınamış.
  gidin az ötede ağlayın siyasal islam'ın tükenişidir hep bunlar işte.
 • arkadaş, verdiğiniz linki de mi okumuyorsunuz?

  linkin neresinde yazıyor filistin'in türkiye'yi kınadığı?

  edit: ve elemanlar gerçekten kınamis..
 • ben asıl türkiyedeki suriyelilerin toplanıp kınamasını bekliyorum
 • (bkz: dün boktun bugün koktun)
  tarihte araplardan zerre hayır görmemiş sürekli sırtından bıçaklanmış bir milletin ferdi olarak şaşırmadığım kınama. filistinliler kadar ikiyüzlü halk yoktur. topraklarını israillilere satıp sonra da zırlamaya başladılar.küçücük çocuklaın eline taş verip israil askerlerini kışkırttılar. korkak, kurnaz ve ikiyüzlü aşağılıklar. çocuklarının ölmesini istiyorlar ki ajitasyon yapabilsinler. onu toprağınızı evinizi israillilere yüksek fyattan satmadan önce düşünecektiniz. dünyanın kangreni filistin. ve tüm araplar.
 • yalan haber veya doğru haber bilmemekle birlikte, asıl mesele haber duyulduğunda kimsenin ‘yok artık’ dememesidir. nankörlük ve arkadan hançerleme gibi bazı özellikler bazı topluluklarda hiç eğreti durmayınca da, ırkçı oluyorsunuz, olmayın.