şükela:  tümü | bugün
  • belki de yıllardır tüm bu olanlar, nato’dan atılmamız içindi. sonra israil nato’ya alınır ve nato engeli kalktıktan sonra bize de demokrasi getirirler.
  • güven, özveri ve tecrübe ister. dünya iki bloğa ayrılmışken herhangi bir taraf türkiye gibi bir ülkeyi kaybetmek istemez. askeri güç, nüfus büyüklüğü ve jeopolitik konum orijinli konuşuyorum.
  • sonucunun hiçbir önem arz etmediği anket. ayrıca lütfen çıkarın lan! bak baba, oğul, kutsal ruh adına çıkarın.

    türkiye’nin nato’nun orduları arasındaki yerini, askeri ticaret hacmini, nüfusunu, tuttuğu göçmenleri, coğrafi konumunu görelim de ondan sonra evet diyelim sayın okuyucular. lan ülkede nato’ya kullandırdığımız üs ve teknolojinin önemine bile bakmazlar bu çok gelişmiş avrupalılar.

    keşke çıkarsanız lan! valla biz de bayılmıyoruz size ama karşılıklı çıkarlar bunu gerektiriyor işte. bir çıkarın da ondan sonra seyreyleyin gümbürtüyü.
  • hahahahasiktir, çin gibi bir dev abd'nin avrupa birliği'nin üzerine çökmek için karabasan gibi gelirken sikik bir terörist grup ve sikik bir ülke için türkiye nato'dan çıkartılacakmış, güzel kafalar, pırıl pırıl. iddia ediyorum; türkiye, doğu akdeniz meselesi yüzünden burnu bile kanamadan yoluna devam edip oradaki doğalgazı çıkartacaktır, hiçbir şey olmaz. yunanistan'dan şu bizim adaları geri alsak dahi çıkartamazlar. haydi buyrun.
  • oui işaretlediğim anket. bu işler anketle oluyorsa çıkarsınlar amk. yok anketle olmuyorsa, yine çıkarsınlar amk. çıkarmayan en adi orospu çocuğudur. işinde gücünde, ahlaklı orospusu çocuklarını tenzih ederim.