• taaa romalar’a kadar giden ama annesinin kucağında oturduğu için minyon ablasına meyhaba bile diyemeyen pısırık ergen hezeyanının başlık olmuş hali.

ağzını büze büze de “biy de o tatar tatlıydı ti biy süye çantasini almaya çalışmasını izledim sonra agu yaptım. teşte o da çe-eee yapşaydı” diyerek aşırı sempatik halleri ile bizi mest etmiştir.

çocukların hayal gücü işte neler geçiyor kafalarından.

sonra eve gidip osbir ossiki.

(bkz: ekşitreş)
  • tek korkum bir gün herkesin bu tür bir başlık açacak olmasıdır. keşke bize sormak yerine bir "hi" deseydin be brütüs.
  • batistuta'ya selam söyleseydin.
  • sabah 8:34 falan.. bir telefon geldi kız arkadaşımdan.. açtım.. ''aşkım ben geldim istanbul'a indik uçaktan'' dedi.. ama ses ağlamaklı..

ne oldu diye sordum, itin teki bagajını vereyim bahanesiyle taciz etmiş bizimkini.. şu an 3. havalimanında onu arıyoruz amcaoğullarıyla..
  • hobbitler konusunda tartisma yaratabilecek baslik.

ablamiz icin hobbit gibi denmis. hobbit gibi ayak olsa 1.50 boyla 48 numara ayak olurdu. teessuf ederim.
  • günde bilmem kaç milyon trafik alan sözlüğe konu açacak kadar cesursun. kıza orada bir merhaba diyemeyecek kadar çekingensin.

bu ne perhiz, bu ne lahana turşusu
  • 30 yıllık insanım. hayatımın yarısından fazlasını istanbul'un toplu taşımalarında sürünerek geçirmişimdir.

denk gelip de konuşamadığı kişiyi arayan insanlar ara ara gelip burada başlık açıyorlar. her seferinde de mutlaka biri çıkıp konuşsaydın, medeni cesaret, özgüven diye bikbik yapıyor. hatta bazıları ben olsam gördüğüm yerde konuşurdum falan diyor. ben 30 yıllık ömrümde, milyonlarca insanın yaşadığı istanbul'da, tek bir defa toplu taşımada birini beğenip de gidip konuşup tanışmaya çalışan birine rastlamadım arkadaş.

bana kalırsa bu gerçekten normal bir şey, ve normal de olmalı zaten, ancak belli ki toplumun gözünde böyle değil ki neredeyse hiç kimse yapmıyor. madem siz o kadar medeni cesaretlisiniz, gidin konuşun da örnek olun, durumu toplumun gözünde de normalleştirin avradını sikeyim.

benim şahsen götüm yemiyor, sapık mapık damgası yiyeceğiz, linç edecekler falan diye çekiniyorum. bu yüzden beğendiğin kişiyi internetten aramak da çok daha güvenli bir şey aslında. fiziksel taciz riskini sıfırladığı için insanların kendini tehlikede hissetmesinin önüne geçilmiş oluyor. ondan sonra da rahat rahat sohbetini yap, mis gibi.
  • umarım psikopat bir sevgilisi, nişanlısı ya da kocası vardır. inşallah seni bulur o sapık gözlerini oyar.
    özgüvensiz pezevenk
  • ümitlenme kesin kapılmıştır. çek acını devam et.
hesabın var mı? giriş yap