şükela:  tümü | bugün
  • "neymiş deaş gelirse ne olurmuş. deaş'ı sen getirirsen benim buna söyleyecek bir şeyim yok. suriye halkına soralım, getirir mi getirmez mi görelim. demokrasi halkın iradesine saygıdır. suriye halkı da deaş'ı getirecek kadar aklını peynir ekmekle yememiştir."

edit: arkadaşlar kaynağı hemen bulamamıştım çok pardon.... güncellendi...

kaynak https://youtu.be/2ooaaqer12e?t=544

edit 2: 2013 eylül'ünden 2017 ocak ayına kadar güney sınırımızda varlığını sürdüren ve türkiye'ye saldırılarda da bulunmuş (kilis'e yerçekimi yüzünden düşen füzeleri hatırlayın hani) ışid'e hiç sınır ötesi operasyon yapılmamış olunmasının altında mı ışid'in demokrasi sevdalısı bir oluşum olması vardı acaba diye de düşünmeden edemiyor insan...

kaynak: https://eksiup.com/p/mx2576376cjn bu arada resim de damat yüzünden yasaklanan wikipedia'dan... al bir de buradan yak...

edit: rusya, suriye ve iran ile yazacakları yeni suriye anayasasına neler sıkıştırmak istediği konusunda reis çok dolu galiba ki burada baklaları döktü biraz...

edit :moderatör arkadaşlar başlıktaki "işid"i "ışid" olarak düzeltirlerse de makbule geçer. acele ile yanlış yazdım.
  • yok artık yahu, o kadar da dememiştir.
  • demokrasinin amk.
    cahil toplumlarda demokrasi, en cahil olanı başa getiriyor.
  • konu demokrasiden halkın taleplerinden falan açılmışken, şu suriyeli referandumunu da aradan çıkarsak keşke.

(bkz: suriyeli sığınmacılar için referandum yapmak)
  • kaynak görmeden inanmayacağım hede.

eğer ciddi ciddi bu denilmişse, tüm dünyanın gözünde türkiye’yi çok zor bir pozisyona sokar.

(bkz: tüm dünya türkiye’den nefret etsin diye uğraşmak)

edit: cidden demiş. inanamıyorum! bu sözü kim nasıl savunacak?
  • türkiye halkı isterse hedef 2023 deyip, imamoğlu diyebilir.
  • "neymiş deaş gelirse ne olurmuş. deaş'ı sen getirirsen benim buna söyleyecek bir şeyim yok. suriye halkına soralım, getirir mi getirmez mi görelim. demokrasi halkın iradesine saygıdır. suriye halkı da deaş'ı getirecek kadar aklını peynir ekmekle yememiştir."

kaynak

o zaman birak reyis, suriye halki belki pyd'yi getirecek kadar aklini yemistir.
    yoksa pyd teror orgutu mu? ha o zaman tamam
  • edit: videoyu yayınlayan ak parti youtube hesabı kendi videosuna müdahale etti sanırım. ilgili kısma gelince video oynatılamıyor.
  • ha şöyle dökül baklaları.