• haziran 1916'dan beri üzülmüyorum.
  • filistin halkıyla devlet yönetimini karıştırmamak lazım. hangi ülkeden olursa olsun türkler masumların yanındadır.
  • türkler değil "insanlar" masumların yanındadır
    gereksiz milliyetçilikten vazgeçin artık
  • ümmetin hepsi kınadı lan yapılan operasyonu arap birliği filistin suriye iran bile ucundan karşıyoz dedi. hani ümmetin lideri olmuştuk halifecilik oynamak çok güzel ama gerçekler acı.
  • filistin elbette ki bu hareketi kınayacak. adamların tüm uluslararası tezleri bunun üzerine kurulu çünkü. israil de filistin'de teröristler olduğunu ve orayı gitgide tazyik ederek yeni yerleşim birimleri yapacağını söylüyor, biz de suriye'de teröristler olduğunu ve onları temizleyerek mültecileri oraya yerleştireceğimizi söylüyoruz.

ne desinler? "biz terörist değiliz ama onlar terörist bla bla" diye edebiyat mı parçalasınlar?

filistin'in başında ben olsam, aynı şekilde bu harekâtı kınardım. akıl bunu emrediyor çünkü.

ve evet, filistin'in yanında durmaya da devam edeceğiz. siyasî icâblar gereği söylenmiş sözler hiçbir kıymet ifade etmez. ki, fkö denen marksist köpek sürüsü de filistin halkını temsil etmiyor.
  • ben uzulurum. ama ben zaten guney sinirimizda beceriksizce cevirdigimiz alicengizin aldigi canlara da uzuluyorum.
  • allah israil'in yar ve yardımcısı olsun.
  • bu coğrafyanın en büyük suçudur devletlerin, siyasilerin, şahısların yaptığı hatayı tüm bir halka mal etmek. sor bakayım filistin'deki çocuğa başındakilerin yaptığı bu açıklama umrunda mı? hadi bugün israil filistin'e saldırsın ve masumlar ölsün. çocuklar ölsün. bana ne diyecek misiniz? diyebilecek misiniz? bunu diyebilenler aynada nasıl bakıyorlar yüzlerine? siz iki ayaklı ve düşünebildiğini sanan mahluklarsınız. insan değilsiniz.
  • ermeni karşıtı olan israil’in yanındayım zaten .
  • sikimde olmaz, ne haller varsa görsünler. hergün yemende çocuklar açlıktan ölüyor. 1 haftada 1 yılda ölen filistinliden fazla yemenli çocuklar açlıktan ölüyor. abartmayın.
hesabın var mı? giriş yap