*

şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bu program gündem olur. muharrem ince konuk oluyor.

edit : saçmalığa bak daha 1 saat önce baktım başlığın ismi 10 eylül 2018 idi ne oldu da eylük oldu amk.
  • ülkenin hali yerine kılıçdar'ın hali tartışılacaktır.
  • muharrem ince bir tek şu soruma cevap versin başka bir şey istemiyorum.

ülkenin geleceği mi? chp nin başkanlığı mı?

ben ne cevap verirse versin, içinde ne olduğunu gördüm. sayesinde bu ülkede hiç bir politikacının bu ülkeyi kurtaramayacağını anladım.

gelecek seçimde ya oy kullanmayacağım, ya da ovacık belediye başkanın hatırına komünist partiye oy vereceğim.
  • bataklıkta açan çiçeğimizi bir kez daha dinleyeceğimiz için mutlu edecektir.. aptallar zaten anlamamak için hep ayrı gayret gösterir. eleştirmek için eleştirir, mutsuz etmek için yaşarlar.
  • ekik ve kasık aylarından ziyade eylük ayında bu yayının yapılması halkı biraz olsun rahatlatmıştır.
  • dün izmir'de gösterilen sevgi özlendiğinin göstergesiydi.
  • bu aksam saat 21:00'de cnn turk'de ahmet hakan'in canli yayinda muharrem ince ile gerceklestirecegi yayin olacaktir.
  • 2018'de hala cnnturk izleyen/izleyecek olan eksicileri gordukce sasirtan yayin.
  • muharrem mi kaldı amk da konuk olacakmış.
    açık ve net söyledim bir çok kez, bir kez daha söyleyeyim, yerel seçimde oyum akepeye.
    bu ülke maksimum seviyede akepeye maruz kalmalı ki bir şey değişecekse ondan sonra değişir.
    bıçak sırtı, %50-50 bir çekişme akepeyi de ürkütüyor, verelim oyları akepeye, ne olacaksa olsun.
    daha iyi olmayacağı kesin ama ne kadar fazla kötüleşirsek o kadar iyi.
    muharrem abi sen bi kenara bir yere geç abi.
    bekle sen biraz.
  • muharreme saydıracam diye politikacılardan bişey olmaz demiş adam, madem politikaya bu kadar karşısın neden gelip ekşide politika konuşuyorsun? adamın bir eksiğini bulamıyorsunuz kendinizi mutlu etmek için aptal aptal argümanlar üretiyorsunuz, yok ben akp ye vercem bu ülke akpye iyice batarsa kurtulur, yok ben politikadan çıkıyorum zaten muharrem yenemedi bilmem ne. yahu politika böyle birşey değil ki, bir seçimde yenilince pes edemezsin, bir dahakinde yeniden denersin. evet adam o akşam iç savaş çıkarmadı, yasalara uydu resmi açıklama bekledi, yeter lan saçma saçma konuştuğunuz, muharrem ince bu ülkenin bir değeridir ve en azından söylediğini dinlemeliyiz, ben kaybettim politikaya küsüyorum yok.