şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 2018-19 uefa uluslar ligi b ligi 2. grup mücadelesi.
  • kaybetmemiz halinde grup sonunculuğuna ve dolayısıyla küme düşmeye göz kırpacağımız maç.

bana göre çıkması gereken 11 şudur :

serkan
    zeki-serdar(sakatsa kaan)-çağlar-hak (mecburen)
    oğuzhan-okay
    cengiz-emre-yusuf
    cenk
  • vikingler içimizde geçecektir not alın 1/1
  • bence şakkadak sabri sarıoğlu davet edilmeli bu kadroya. isveç şaşırsın. 2 gol atacaklarına 4 atsınlar.
    emmioğlu kontenjanıyla doldurulan kadronun çıkacağı maç. soran olursa hak eden çıkıyor dersiniz.
  • isveç kadrosunu 3 takımdan seçmiş diye duydum. havuzu bu kadar geniş(!) takıma yenilince görün siz asıl şamatayı.
  • tanım: burnuma buram buram beraberlik kokuları gelen uefa uluslar b ligi ikinci maçı.
    yorum: maç ile ilgili ilk maçın kötü skoru nedeni ile ve defansta yapılacak bir kaç değişiklik ile milli(?) takım maça reaksiyon verebilir.
    ilk golü hasbel kadar biz atarsak uzun süre maçı soğutarak skorun üzerine yatmaya çalışır son 15 dk içinde de golü kalemizde görüp maçı 1-1 bitiririz.
    ilk golü isveç atar ise yukarıdaki senaryo özellikle rusya maçının ikinci yarısı gibi olur
    top genelde bizimkilerde olur özellikle kanat atakları ile yine son 15 dk içinde golü atar maçı 1-1 getiririz.
    not: yukarıdaki maç ile ilgili yazdığım senaryo ancak ve ancak beni bağlar.
    alıntı yaparak edebi metinlerinizde kullanabilirsiniz .
    yok artık nasıl ya editi:
    seni seviyorum (bkz: emre akbaba)
  • bu saatten sonra san marino hariç bütün milli maçlara rakip takım lehine 2-1 skor oynayabilirsiniz.
  • teknik direktörümüz olmasa galip geleceğimizi düşündüğüm maç. ancak maalesef şu an huzur evinde torun sevmesi gereken adamın takımından gram ümitli değilim.
  • maç 21:45' te trt1' de. bakmayın siz buraya vallaha trt1' de.