şükela:  tümü | bugün
50 entry daha
  • izlanda bize ters, güçlü topçuları var, adamları bozamıyoruz onlar bizi bozuyor.
    izlanda bence hala avantajlı, özetle arnavutluk maçı var önümüzde maç maç oynamak lazım.
  • sonucu fransanin cikmasini hemen hemen garantilemis, bize asiri bir avantaj saglamamistir. bir tek ben mi boyle goruyorum diyordum ki, yukaridaki yazar da bahsetmis izlanda hala avantajli. bizim arnavutluk macindan puan kaybetmemizden bahsetmiyorum. izlanda acisindan bakin: soyle ki fransayi kendi sahasinda yenerse bizim maca beraberlik izlandaya yetmekte. o durumda bizim mutlaka fransadan puan cikarmamiz gerekir.
  • dün gece ikinci yarısını izlediğim maç. bence izlanda'dan değil de arnavutluk'tan cekinmemiz lazım. biz o maçı nasıl orda kazanmışız hayret ettim. adamlar kedinin fareyle oynaması gibi izlanda'yla taşak geçtiler. izlanda'nın kadrosu yaşlanmış, pas oyununa gelemiyorlar, hele ki kontra yediler mi çok komik duruma düşüyorlar. adamların tek olayı bi korner veya rakip yarı alanda bi serbest vuruş bulup ordan gol atalım derdinde. alttan gelen futbolcular tırt. izlanda'nın olayı bu gruptan sonra yine eskiye döner. biz yeter ki arnavutluk maçını kayıpsız geçelim. adamlar hem harika paslaşıyor, hem de bireysel olarak* dribbling yapıyor.
  • izlanda'nın fransa'yı yenebileceği yorumundan hareketle izlanda hala avantajlı diyenleri göstermiştir. olm sikik misiniz siz, nereye yeniyo izlanda fransa'yı?
  • kendi ettigi kufuru nickinde tasidiginin farkinda olmayan yazarlar tarafindan skorunun cok isimize yaradigi sanilan mac. izlanda fransayi yenerse bizim macta adamlara beraberlik yetmektedir. eger yenemezse, yenilse dahi bizim maci kazanirsa gene cikacaktir adamlar. kimmis bakalim dedigin sey ilkokul ikinci sinif matematiginden bihaber insan?
  • bence arnavutluk daha avantajlı. önce deplasmanda türkiye ve moldova'yı, ardından içerde andorra ve fransa'yı yenerek andorra'yla birlikte gruptan çıkacaklardır *

avantaj denen kelimenin bir yanlış kullanımı nelere yol açıyor.
1 entry daha