şükela:  tümü | bugün
 • maclarin sonuçlarından sonra izlanda maçıni keşke kaybetmeseydik dedirten maç. sağlık olsun. galibiyetlerin devamı gelsin. bravo milliler
 • şöyle bir maçta açık olarak galatasaray taraftarının miili galibiyetten mutsuz olduğunu söyleyen, galatasaray'ın ve taraftarının aleni şekilde türk olmadığnı iddia eden ne kadar zavallı var ise allah bin belasını versin. maç yorumu okutmadınız. şeref ve haysiyetinizi burada iki fav almak için ortaya koymanızı hiç bir zaman anlamayacağım. ananızı, karınızı bu sikik platformda meze yapmak için yaptığınız gavatlığa değer umarım. galatasaray sikti ananızı. sözlüğün de ölmüş ağlayanı yok. adını anti gs sözlük yapın.
  edit: bir galatasaray taraftarının milliyetçiliğini sorgulayan orospu evlatlarının anasını sikeyim. al bak ananıza iki tur attırdım hadi yine iyisiniz kahpe evlatları. küfür yemekten haz duyan orospu analılar.
  edit2 : bölücü orospu çocuklarına para için katlanan sözlük yönetimini de seveyim. işbirlikçiler.
 • galatasaraylıları sevindiren maç.

  millilerin aldığı galibiyetlerin mutluluğu bir yana, şenol iyi gittiği sürece terim'e salça olmayacakları için ekstra mutluluk yaşatmıştır. zira alıştık her başarısızlıkta can simidi niyetine terim'e sarılmalarına. sizin şenol milli takımda kalsın, terim de galatasaray'da.

  her şey bir yana, insanlar 'bu ülkede terim'den başka adam yok mu bu takımı avrupa şampiyonasına götürebilecek arkadaş' sorusunu soruyor. çıkartılsın abicim çıkartılsın. her şampiyonaya terim götürüyor. bir kere de ersun, şenol, avcı gibi isimler götürsün yeter.
 • klasik şenol güneş takımı sorunu yaşıyoruz.

  orta yapmanın bir adabı vardır. sıfıra inersin, içeri atar, rakip takımın dengesini bozarsın, golcülerin ile golü ararsın.

  bizimkiler ne yapıyor? geçemediği her adamda geriye dönüyor, arkasındaki adam içeri giriyor. azıcık aklı olan kaleciye sahip herhangi bir takım böyle gol yemez, yiyemez.

  beşiktaş'ta da aynı şeyi yapıyordu. son seneleri orta kafa gol oyunuyla kafayı bozmakla geçmişti herifin.

  fransa maçını açıp izlemek lazım bir daha. orada az orta, çok fazla içeri kısa pasla girmeye çalışan bir takım vardı.
 • milli takım ruhunu yeniden canlandıran insana herkes saygı duymalı : "kebapçı selo"
 • takım olarak modern futbolun gerektirdiği hızlı paslarla kaleye gitme olayını öğrenmeye başlamışız.
  bu öğrenme sebebi de terimin getirttiği yabancı kurallıdır. artık oynayan oyuncular kendini geliştiren vizyoner futbolcular oluyor.
 • öncelikle galatasaray düşmanı tff ve organize profesyonellerin, siyasi bir federasyon kulübü olan a milli takımın, aldığı galibiyetine tebrik tweeti atmayan canım kulübümü kutlarım.

  şu anki hazımsız konjonktüre baktığımda dünya üçüncülüğü için milli takımımızı sırtlayan takımımın zamanında bu kör zihniyete boşa emek harcadığını aşikar.

  milli takım ruhunu bile bölen bu zihniyet sizlerin eseri, bu eserinizle övünebilirisiniz.

  tarihi başarısızlıklarınızı hep bir iftira hep bir algı yönetimiyle devam ettirin.

  galatasaray ruhu bu ülke için her zaman en iyisini yapmaya devam edecektir.

  dieforyougs
 • başlık kurumuş göz yaşlarından geçilmiyor arkadaş. şunun cevabını kendinize sorun, burak yılmaz gs'de oynuyor olsaydı milli takıma çağrılır mıydı? cevabın evet olduğunu hepimiz biliyoruz. e demek ki gs düşmanlığı yokmuş değil mi? ağlamayın artık hadi..
 • moldovanın 2 numaralı oyuncusu (bkz: oleg reabcuik) dikkatimi çekti. adam 2 li mücadelelerde taş gibi diğerleri gibi zora düştüğünde topu taca atmıyor kasap gibi dalmıyor. zaten porto altyapısından yetişmiş kumaşında var bişeyler.