• halı sahadan hallice maç
  • milli takım ruhunu yeniden canlandıran insana herkes saygı duymalı : "kebapçı selo"
  • takım olarak modern futbolun gerektirdiği hızlı paslarla kaleye gitme olayını öğrenmeye başlamışız.
    bu öğrenme sebebi de terimin getirttiği yabancı kurallıdır. artık oynayan oyuncular kendini geliştiren vizyoner futbolcular oluyor.
  • başlık kurumuş göz yaşlarından geçilmiyor arkadaş. şunun cevabını kendinize sorun, burak yılmaz gs'de oynuyor olsaydı milli takıma çağrılır mıydı? cevabın evet olduğunu hepimiz biliyoruz. e demek ki gs düşmanlığı yokmuş değil mi? ağlamayın artık hadi..
  • zımba kafadan zerre haz etmesem de geçen maçtan ders çıkarmış ve önlemimi almış,bravo hocam.rakip zayıf olsada guzel bir mücadeleydi,oyuncularımızı kutluyorum.
    milli maç yorumlarinda bile himmetçi engelliyorum.akli başında olani tenzih ederim ama cidden organize kötülük. bide işin b.k yani adamın tek vasfı gs trollugu olmasına rağmen heriflerin baya baya karması var.eksi sözlük olmuş ultra bilmem ne forum sayfası haberiniz yok.
  • fetocuları ilgilendirmeyen milli mücadeledir. ilgilendirmediği gibi tebrik mesajı atmaması normaldir.
  • avrupa futbolu standardında top oynadılar tebrik ederim hepsini
  • bu takımın hücum hattındaki en önemli iki oyuncusu sakat: burak ve cengiz. sol beki sakat: hasan ali. maçlara biraz da bunu düşünerek bakın. izlanda ve fransa maçlarına bu oyuncular da yetişirse daha ayakları yere basan bir oyun izleriz. daha okay, ozan, abdülkadir falan da gelecek. ben umutluyum bu takımdan. fransa ile liderlik mücadelesi bile verebiliriz. yolumuz açık olsun.
  • 4 dakikalik ozetini izledigim mac. her ne kadar pek umursamasam da futbolu, 4-0 iyi skor. bir suru gol de kacirmisiz. stadyum da celimsiz gorundu gozume, muhtemelen deplasmanda alinmis bu skor. bence iyi.

hatta bir pozisyonda topun uzerinden atlayip ozan tufan a "pas atan" bir oyuncu gordum. uzun zamandir bu kadar organize bir milli takim gormemistim, izledigim 4 -5 dakikalik ozetler cercevesinde.
  • ya bu galatasaraylılara laf atanlar mal mısınız. fransa’yla aynı grupta liderlik mücadelesi yapıyoruz. tabi ki fransa’yı tutacaklar, bizi mi tutacaklardı.

tövbe tövbe.
hesabın var mı? giriş yap