• sözlükte miyim, blog mu okuyorum, bildiri panosunda mıyım, bu bir forum girdisi mi sorularını düşündüren başlık.
  • demokrasinin sözde değil, özde yaşanmaya başladığı zaman biter bu faşist yaklaşım. kendi gibi düşünmeyenleri kendine benzetme, fikirdaş yapma huyumuzdan vazgeçemedik. fikir çatışmasını, fikir dövüşüne dönüştürüp tek kazananın ve tek sesin olduğu bir ortam yaratmaya çalışıyoruz. sabırla olgunlaşacağımız, saygı duymayı ve soğukkanlılıkla karşılamayı başaracağımız günleri bekliyoruz.
  • kısaca; "bir boktan haberim yok ama her konuda fikrim var, bunları bir haltmış gibisöyleyince sağlı sollu ağzıma sıçtılar, ama ben haklıyım... bi de troll değilim" mevzusu.

her boka ahkam kesmeniz şart değil ama ahkam keseceğiniz konuda zerre fikriniz olsun yoksa aha böyle ağlarsınız...
  • lan piyasada ne kadar anarşist, ne kadar bağnaz, ne kadar inanç düşmanı, ne kadar terörist tip varsa burada. sonra da diyorsun ki bana sövdüler...
  • görüş değil de sözlük formatına uygun bilgi, tasvir, anlatım, tanıtım ve tamlama gibi kognitif konular paylaşıldığında aşılabilecek bir durum.
hesabın var mı? giriş yap