şükela:  tümü | bugün
  • akp'nin mitinglere bindirilmiş kıtalar taşıdığını biliyorduk. fakat ilk defa bu denli açık verip rezil oldular.

denizli mitinginde ön saflarda bulunan bir grubun "ödemiş seninle gurur duyuyor" sloganıyla bindirilmiş kıtalar kendini ifşa etti. video

rte'nin "yav arkadaşlar denizli'de de mi ödemiş var?" sorusu önce yarmış, sonra utandırmıştır.

edit: aydın ve izmir'den insanların taşınmasına ve şehir içi ulaşımın ücretsiz yapılmasına rağmen vasat bir kalabalık var. sanırım (bkz: eto'o bitmiş)
  • ya bingöl’deyiz biz, ne ödemiş’i, ne denizli’si. hem avrasya var ya avrasya tüneli. heh işte, denizli’nin altından geçiyor yahu.
  • reisin biz muhalifleri yormadığı rezaletlerden biridir.

artık bizim araştırmamıza gerek kalmadan reis kendi kendini deşifre etmekte.
  • başbakan'a verilecek talimatla denizli'ye de en kısa zamanda 'ödemiş' isminde bir ilçe kurulacağının habercisi olan rezalet.
  • adam taşıma öyle bir boyuta gelmiş ki korkum artvin’de st.petersburg seninle gurur duyuyor tezahüratı da gelebileceği yönünde.
  • dünyada saklanması en zor şeylerdendir cehalet.
    ve görüldüğü üzere, illaki bir yerden patlak veriyor.
  • ulan ben de: " pamukkale travertenleri'ni biz yaptık" dedi sandım. neresi rezalet bunun?
  • erdoğan'ın başbakan a söyler bu işi o halleder dediği miting.

sesli güldüm yeminle.

bindirilmiş kıtaların varlığı ortaya çıktı ve bu erdoğan'ı gerçekten sinirlendirdi.
  • erdoğan bu sefer sakata gelmemek için; "neredeyiz biz?" diye halka soruyor, işi garantiye alıyor.
  • çevre illerden takviye seyirci alırsan olacağı bu