şükela:  tümü | bugün soru sor
 • saat 13.00'da akşener'in bergama ilçesinde düzenleyeceği miting.
 • --- spoiler ---

  "milletime hele kadınlara ölünceye kadar şükran duyacağım. kadınların irfanı devreye girdi iyi parti’yi kurduk, ben de cumhurbaşkanı adayı oldum. meydanlar şenlendi, adaylar çoğaldı. 2. tura kalacağı kesinleşen sayın erdoğan, bugün millete yalvarıyor, ‘lütfen’ diyor.
  --- spoiler ---
 • izlemek isteyene link.

  https://www.pscp.tv/w/1ldxlxvwwoqxm
 • ntv ve habertürk'te canlı yayınlanmaktadır ama şansına meydan boş.
 • facebook'dan da izlenebilecek miting.
 • --- spoiler ---

  millet ittifakı meclis’te çoğunluğu alacak. cumhurbaşkanlığı seçimlerinde 2. tura beni bırakacaksınız. bu ihtimalden hoşlanmadığı için sesini çıkaramıyor bu da benim hoşuma gidiyor. ben mitinglerimizi göstermelerini beklemiyorum. sarayın ekranları yerine milletin gönlünde olmak istiyorum.

  geçmişte biz bunları yaşadık. rahmetli demirel’i konuşturmayan, türkeş’e yer vermeyen valiler oldu ne oldu? valiler gitti onlar geldi.

  en çok neye gülüyorum biliyor musunuz? tayyip bey’e ‘milletin adamı’ diyorlar. yahu onlarca korumayla geziyorsun sen milletinden korkuyorsun sen nasıl lidersin nasıl başkomutansın. hadi oradan be. sen milletinden korkuyorsun.

  soruları önceden verilmiş gazetecilerin önünde duran milletin adamı.
  --- spoiler ---
 • --- spoiler ---

  çiftçinin durumu malum. 4 litre sütle 1 litre mazot alamıyorsunuz. tarlaya küstü insanlar ben bunların bilerek yapıldığını düşünüyorum. et ve saman aynı anda ithal ediliyor. her şey ithal edilir oldu. ben her şeyin ithalata bağlanmasını cehaletten yapıldığını düşünmüyorum.

  herkes gibi bizimde söylediklerimiz projelerimiz var. bizimle dalga geçtiler, çılgın projemiz yok diye. biz diyoruz ki, türkiye’de yüzde 11 işsizlik var. bunların yüzde 36’sı genç. bunu indirmek zorundayız. her yıl 50 milyon dolarlık yatırım ile fabrika açacağız ve istihdam yaratacağız diyorum. soruyorlar bana ‘kaynak nerede?’
  --- spoiler ---
 • --- spoiler ---

  türkiye’nin kaynakları hırsızların cebinde. 453 milyar dolar borçlandılar, 70 milyar dolarlık özelleştirme yapıldı. peki, bergamalı’nın cebine ne girdi? hiçbir şey.

  bir çılgın projeleri var. bir baktık 65 milyar dolar gideri var. soruyorum ‘kaynağı nereden buluyorsun, bu projenin ülkeye geliri ne olacak?’ bunu sormak kimsenin aklına gelmemiş ama ben soracağım. bir çılgın projesi daha var. adam kıraathane yapacak. ona da mı garanti vereceksiniz? onu da mı yandaşlara yaptıracaksınız?
  --- spoiler ---
 • --- spoiler ---

  milletvekillerimizi size emanet ediyorum. aynı zamanda kendime de oy istiyorum. 24 haziran günü sandığa gittiğinizde şu soruyu kendinize sormanızı istiyorum, 2. turda erdoğan kimi karşısında görmek istemez. allah’a emanet edin.
  --- spoiler ---