şükela:  tümü | bugün
  • gündoğdu meydanı'nda meral akşener'in yapacağı miting. daha öncesinde manisa ve izmir'in tire ilçesi gibi ilçelerde de miting yapacak.
  • miting değil de iftar olacak. keşke gündüz saatlerinde yapılsaydı ama iftar programı şeklinde planlanmış.
    edit : saat olarak 20:41 verilmiş.
  • saat 13.00'da bergana cumhuriyet meydanı,
    saat 17.00'da tire adliye meydanında iki miting düzenlenecek.

akşam iftar gündoğdu meydanında olacak.
  • meydandaki bir masadan bildiriyorum.
    su an iftar masasında bir genc kendinden yasça çok büyük kimselere, imam hatipten ayrıldığını ve deist olduğunu anlatıyor.
  • akşener'in yemek sonrası an itibariyle yaptığı miting.
  • --- spoiler ---

siz isterseniz allah nasip ederse elbette cumhurbaşkanı meral akşener, bugün beraberiz, birlikteyiz. birlikte bir yol yürüyoruz. önce kadınlar sonra gençler, bana 'yürü' dedi. iyi ki sizi dinlemişim. türkiye 24 haziran'da seçime gidecek. cumhurbaşkanı olarak kimi görmek istiyorsanız onun kararını vereceksiniz.

bu kanal istanbul projesi türkiye'ye ne fayda sağlayacak, soruyorum, cevap yok. 65 milyar dolar gömdünüz. bunun kaynağı nerede? 'kaynak nerede' diye soruyorlar. bizim kaynağımız var. kaynak cebinizdeki çaldığınız paralar. çarçur ettiğiniz pek çok devlet kurumunun harcadığı, israf ettiği paralar. bunlardan biri trt. trt'yi satıyorum ve 2.5 milyar tl kayak cebimizde kalıyor ve sattığımız para ile gençlere iş imkanı sağlayacağımız kaynağı elde ediyoruz."
    --- spoiler ---
  • --- spoiler ---

bir de sayın binali yıldırım üzerinden tika tartışmaları var. tika’yı satacakmışım. satmaya kalksam senden mi korkacağım söylerim. nereye gidiyor bu para araştıralım dedik. ne paralar gitmiş.

gençler kendi arasında para toplamış. biz tarifeli uçaklarla gidiyoruz özel uçağımız yok. 75 tl para toplamışlar. çok teşekkür ediyorum. bu küçük paralarla bir kampanya yürütüyoruz. ben 24 yıldır aktif politika yaparım hiçbir zaman bu kadar mutlu çalışmadım. şu kadir gecesi size söz veriyorum izmir, bu paralara vallahi haram karıştırmayacağım."
    --- spoiler ---
  • gundogdu meydani'nin inledigi iftarli miting. bizzat olay yerindeyim.
  • miting değil de iftar buluşması gibi daha çok.katılım güzel.