şükela:  tümü | bugün soru sor
 • meral akşener'in cumhuriyet meydanı'nda gerçekleştireceği miting.
 • an itibariyle başlamış mitingdir.

  facebook linki
 • 86 yaşında bir teyzemiz meral akşener'e bilezik hediye etti seçim çalışmaları için. iyiler kazanacak arkadaşlar, iyiler.

  saadet partisi il başkanı da sahneye gelerek çiçek takdim etti.
 • meral akşener'in 75 lira alan bir çocuğun elli lirasını kendine verdiğini söylediği, bir teyzemizin bir bileziğini hediye ettiği, diğer mitinglerde alışkın olmadığımız bir şekilde saadet partisi'nin il başkanının çiçek takdim ettiği miting.

  hiçbir şey olmasa bile meral hanım'ın memlekete getirdiği bu düşmanlık iklimini yıkıcı hareketi bile takdire şayan.
 • --- spoiler ---

  biz diyoruz ki gence iş bulmak bu devletin görevidir. gencimize iş bulacağız, bulamadığımız zaman 500 tl maaş bağlayacağız. başları yere eğilmesin diye. vatandaşın kredi kartı borçlarını bir kereliğine sileceğiz. bunların arasında çiftçisi, esnafı, şehit ve gazi aileleri var.

  6800 intihar var bir yılda. kimse onları konuşmuyor. borçları yüzünden insanlar bu durumlara düşüyor. bunların kaynağını nereden mi bulacağım? çaldıklarınızı geri alacağım. türkiye’ye gelen mülteci kardeşlerimizi evlerine göndereceğim. sonra trt’yi satacağım 2.5 milyar tl cepte. ayrıca para gelecek sattığımız için. tika çıktı birde 8 milyar dolar harcanıyor. mogadişu’ya 25 kilometre yol yapmışlar. paranın gerisi nereye gitti belli değil.
  --- spoiler ---
 • --- spoiler ---

  benim gencimin cebinde 5 tl yokken… bütün israfı keseceğiz ve her yıl 50 milyar dolarlık yatırım, fabrikalar yapacağım. gençlerimiz iş bulup çalışacak. sattıklarınızın yerine bir tane fabrika yaptınız mı?

  bu ne demek vatandaşı tekmelemek (soma) serbest demek. ben piyonlara laf söylemedim hiç asıl olan onu oynatandır.

  erdoğan diyor ki “biri size tekme ata ben sonu ödüllendiririm.” bu yorgun şoförü evine göndermek için yola çıktık allah’ın izni ile başaracağız.

  çiftçi pahalıya üretiyor. sen 6 tl’den mazot kullandırırsan, yatlara yatlara 1.6 tl’den yakıt kullandırırsan çiftçi ucuza ürün mal edemez. 5 yıl içinde kendine yeten bir türkiye tanzim edeceğiz. kadın, genç işsizliğini de en hızlı şekilde ortan kaldıracağız.
  --- spoiler ---
 • --- spoiler ---

  "çılgın projeler var havalarda uçuşuyor. kanal istanbul 65 milyar dolara mal oluyor. diyorum ki sayın erdoğan 65 milyar dolar oraya yatırılacak buradan türkiye’ye rize’ye hangi gelir getirilecek. yeni bir fikir getirdi şimdi. kahve açacak kahve. milletin cebine para koyacağına kahve açıyor. bu çocuklara iş imkânı sağlayıp kahvelerden çekeceğine kahve açıyor. devlet kahvehane açar mı? 2 tane kek bedava olacakmış. hepimizin geleceği için bu yorgun şoförü evine göndermek gibi bir görevimiz var."
  --- spoiler ---
 • jeopark kulaspor- afyon belediye yüntaş voleybol maçında bu mitingden daha fazla insan vardi. öyle bir miting işte.