şükela:  tümü | bugün soru sor
 • saat 17.00'da meral akşener'in adliye meydanı'nda düzenleyeceği miting. ulupınar'ın dediğine göre izmir'deki meral akşener faaliyetlerine rekor katılımlar bekleniyor imiş.
 • an itibarı ile başlayan ve aşağıdaki adresten izlenebilecek miting.

  canlı yayın
 • --- spoiler ---

  ben 94’de belediye başkan adaylığı ile bu hayata başladım o zaman diyorlardı ki ‘silkele başkan düşecekler’ silkelemeye devam ediyor. medya bana yer vermiyormuş ne gam ben milletimle beraberim. ben silkeleyeceğim siz düşüreceksiniz.

  şimdi bir evlere şenlik ekonomi bakanımız var. denizlililer nereden bulmuş dedim. diyor ki “kurla murla bizim işimiz olmaz” mazot benzin elektrik dolarla değil mi nasıl olurda sen dolar molar, kur mur işimiz değil diyorsun.

  nasıl ekonomi bakanı oldun sen kardeşim. böylesine bilgisiz konuşan davranan bir ekonomi yönetimi ile türkiye ekonomisi bu şartlara geldi. işte.”
  --- spoiler ---
 • --- spoiler ---

  andımız konusunda haklılar. orada bir şey diyor “türk’üm doğruyum” adamlar bunu nasıl dinlesin. biz geldiğimizde andımız’da geri gelecek. biz geldik hepsine iyi geldik. milli bayramlarda hasta olanlara da iyi geldik. meğerse hepsi turp gibiymiş.

  ben rumeli göçmeni bir ailenin kızıyım. en önemlisi şu, bizim önemli bir özelliğimiz vardır sabır. şimdi sabır doldu yandı muhteremler yandı. bu ülkenin kurucusu ve benim sisin karşınızda konuşuyor olmamı sağlayan atatürk’e anasına çevresine laf edenlerle ilgili olarak bir şey yapmayan sayın erdoğan sadece bu sebepten bile evine gönderilmeyi hak ediyor.
  --- spoiler ---
 • --- spoiler ---

  eğer 2010’daki referandumu yapmasaydınız 15 temmuz olmazdı. ben sisi uyarmadım mı? buna rağmen yaptınız. ne oldu onlarca şehit ve gazimiz oldu. sen ne yaptın binalara savaş açtın. 15 günlük erin komutana karşı gelme ihtimali var mı? devlete emanetti o çocuklar. 18 yaşındaki çocuğu müebbet hapisle karşı karşıya bıraktın. emir verenler kaçmış olan garibana olmuş. siz fetö mücadelesi mi yapmış oldunuz? hadi oradan be. damatlar kaçak damatlar en çok fetö’cü sizde. bir tane meclis başkanı var bin yaşında bir abi çok da para göz. 50 milyar tl’lik tazminat davası açtı. ben de ona 1 tl dava açtım hani tuvalet parası. bunun damadı fetö’den kaçtı. fetö’yü türkiye’ye getirmek istemezler, konuşursa ne halt edecek bunlar.

  biz onu getireceğiz. iş birlikçilerini yargılamak için gereken izinler verilecek, hepsini ip gibi yargının karşısına çıkaracağız.
  --- spoiler ---
 • bir çocuğun 50 lira karne parasını sahnede vermesiyle herkesi duygulandırdığı miting.
 • meral akşener'in yine çok ciddi bir kalabalık topladığı mitingdir. türkiye iyi olacak inşallah.