şükela:  tümü | bugün
  • https://twitter.com/…tatus/1005742552874733569?s=21

evet şehrin bütün olanakları yine gözümüze sokarcasına seferber. bütün caddelere şehirdışından gelen tiplere zorluk olmasın diye “miting alanına gider” levhaları çakılmış. erdoğan’ın geçeceği istikamette hız yapabilmesi için tüm kasisler kaldırılmış. yağmurdan çöken yollar bir gecede onarılmış, yetmemiş tekrar çökünce yine onarılmış.

“haydi başla biter de kurtulalım denizlililer olarak” dediğim miting.

edit: habertürk nedense ankara mitinginin fotoğrafıyla vermiş haberi.

https://m.haberturk.com/…an-dan-aciklamalar-2009587

halbuki gözlemlediğim kadarıyla ince’nin denizli mitinginden kalabalık, malum seferberlik...ince’nin ilk mitinglerinden biri olmasının bunda payı vardı. şimdi olsa sanırım ikiye katlar.
  • 10 dakika var daha önce hiç bir mitinge gelmemiştim. sadece halkı gözlemlemek için geldim. sayı oldukça az diyebilirim. görüntüleri iyi izleyin mavi t-shirt’lü benim. `::)`

promterdan okuduğu anlar artık anlaşılıyor
    önceden o kadar belli etmiyordu.

denizli atatürk stadını yıkıp millet bahçesini çevireceğiz yat yuvarlan diyor millet bahçesinde, çalışmayalım para verecek herhalde bu kıraathane kek çay çimlerde yuvarlanalım istiyor.
  • balıkesiiir, sesin gelmiyor balıkesiiiirr diye bağırmasa meydanda bari*
  • an itibariyle recep tayyip erdoğan’ın muharrem ince videoları izlettiği mitingdir.
  • valla muharrem aga da çok ağır konuşmuş be.
  • halkın vergileriyle mazotu koyulan otobüslerle beleşe insan taşınan miting.

haram olsun hepinize.
  • erdoğan, ince başkan'dan bir şeyler öğrenmiş fakat yanlış öğrenmiş.

ince başkan, yermek için; erdoğan övmek için izlettiriyor.
    izlettiği şeyler, muharrem ince'nin kemal kılıçdaroğlu'na yapmış olduğu eleştiriler.

yazık erdoğan acınacak hale düştün.
  • ödemiş'ten gelenlerin reisten fırça yediği miting. başbakan gereğini yapacakmış. denizli mitinginde ödemiş seninle gurur duyuyor diye slogan atılınca kızdı reis hahaha
  • ön taraf ödemiş'e üniversite diye bağırıyor. rte de denizlide ödemişmi var dedi.
    gerçekten git gide ilginçleşiyor miting.
  • "bay muharrem ince, seçilmezsen isifa edecek misin?" diye sorulmuş olunan miting.kaynak

ben şimdi düşünüyorum. muharrem ince neyden istifa edebilir?
    parti başkanı değil. sadece milletvekili... 24 haziran'dan sonra vekilliği de bitiyor. başkan olamazsa başkan olamıyor, vekil de kalamıyor. öğretmenlikten istifa edebilir belki.

bilemedim, ben mi yanlış düşünüyorum?

ekleme: @durufunu'nun dediğine göre 36 yaşındayken öğretmenlikten istifa etmiş. ben @durufunu'yu bilir @durufunu'yu tanırım.

ekleme 2: @durufunu 26 yaş diye düzeltti. 26 imiş. ben bilmiyom.