• https://twitter.com/…tatus/1005742552874733569?s=21

evet şehrin bütün olanakları yine gözümüze sokarcasına seferber. bütün caddelere şehirdışından gelen tiplere zorluk olmasın diye “miting alanına gider” levhaları çakılmış. erdoğan’ın geçeceği istikamette hız yapabilmesi için tüm kasisler kaldırılmış. yağmurdan çöken yollar bir gecede onarılmış, yetmemiş tekrar çökünce yine onarılmış.

“haydi başla biter de kurtulalım denizlililer olarak” dediğim miting.

edit: habertürk nedense ankara mitinginin fotoğrafıyla vermiş haberi.

https://m.haberturk.com/…an-dan-aciklamalar-2009587

halbuki gözlemlediğim kadarıyla ince’nin denizli mitinginden kalabalık, malum seferberlik...ince’nin ilk mitinglerinden biri olmasının bunda payı vardı. şimdi olsa sanırım ikiye katlar.
  • 10 dakika var daha önce hiç bir mitinge gelmemiştim. sadece halkı gözlemlemek için geldim. sayı oldukça az diyebilirim. görüntüleri iyi izleyin mavi t-shirt’lü benim. `::)`

promterdan okuduğu anlar artık anlaşılıyor
    önceden o kadar belli etmiyordu.

denizli atatürk stadını yıkıp millet bahçesini çevireceğiz yat yuvarlan diyor millet bahçesinde, çalışmayalım para verecek herhalde bu kıraathane kek çay çimlerde yuvarlanalım istiyor.
  • balıkesiiir, sesin gelmiyor balıkesiiiirr diye bağırmasa meydanda bari*
  • erdoğan, ince başkan'dan bir şeyler öğrenmiş fakat yanlış öğrenmiş.

ince başkan, yermek için; erdoğan övmek için izlettiriyor.
    izlettiği şeyler, muharrem ince'nin kemal kılıçdaroğlu'na yapmış olduğu eleştiriler.

yazık erdoğan acınacak hale düştün.
  • ön taraf ödemiş'e üniversite diye bağırıyor. rte de denizlide ödemişmi var dedi.
    gerçekten git gide ilginçleşiyor miting.
  • az önce bir grup 'ödemiş seninle gurur duyuyor' diye bir slogan atınca salak mısınız niye belli ödüyorsunuz dercesine 'denizli'de ödemiş mi var' dedi. sonra başbakanıma söyleyeyim gibi bir şeyler geveledi anlamadım orayı. *
  • izmir-denizli arası 3 saat.bakın görüyorsunuz milletimiz sıcak demiyor yol demiyor gidiyor reisimizi dinliyor akp öncesinde gidebileceği yol mu vardı?ödemişten gelen adam denizli de yapılanları dinlemeye geliyor kek sevda... pardon reis sevdası böyle bir şey işte!bay muharrem için yolun sonu gözüktü.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

(troller okumayı bırakmıştır,nası oluyo mu benzedi mi?)
  • türkiye cumhuriyeti cumhurbaşkanının açık açık iktidar partisi için oy istediği mitingdir.

şimdi de tarafsızlıktan bahsediyor hazretleri.

(bkz: lol)
  • cnn türk'ten takip ediyorum da miting alanından pek tepki alamıyor erdoğan.

sanki en öndeki 10-15 kişi ufak tefek bağırıyor alkışlıyor gibi, bir tek bana mı öyle geliyor?

gerçekten tarafsız olarak bir muharrem ince'nin akşener'in mitinglerindeki coşkuya bakıyorum bir de erdoğan'ın miting alanına bakıyorum. sanki zorla getirilmiş gibiler, coşku yok, tepki yok, heyecan yok, mutluluk yok.
  • taşımalı sistem adam getirdikleri anlaşıldı yazık la ödemişe de geçirdi durduk yere.
hesabın var mı? giriş yap