şükela:  tümü | bugün soru sor
  • iddiaya göre gebze mevlana mahallesinde akp vatandaşa seçim rüşveti, para dağıtmaya başlamış. teyzenin yalancısıyız.

video

edit: 208 yılı ile ilgili espri kasmaya çalışan küçük kardeşlerimiz lütfen uyusun, karne almış olsanız bile çok geç oldu sizin için.
  • halkını teba haline getirip kendilerine muhtaç eden zihniyetin eylemi...şaşırtmamıştır...

türkiye cumhuriyeti vatandaşları teba olamaz, suriyelilerin karşısında ikinci sınıf vatandaş yapılamaz...

halkı sadakaya muhtaç etmek vatana ihanettir...
  • yine “-mis” dedikodulari baslamis. bi tane de benden o zaman:

- chp polatlinin zamazingo mahallesinde para dagitiyor-mus. amcanin yalancisiyim.
  • 10 haziran 208’de para varmıymış amk..
    hemde oy için dağıtılıyor ilginç.
  • (bkz: pablo escobar) mubarek
  • alan müslümanların(!) haram paraya tamahını net olarak gördüğümüz olay.
    ortamlarda müslümansınız işte ne olacak ki.
  • her zaman ki gibi, hiç bir şey olmayacak .konuşacaz biraz ve bir kaç güne unutturacaklar bize başka bir olay ile.
  • ilk defa olmayan olay. yaklaşık 10-15 yıl önce (düzeltme: 2009 yılıymış) bulunduğum ilçedeki yerel seçim sonucu bir gecede dsp’den chp’ye geçmişti. ne olduğunu dspliler ertesi gün kürtlerin olduğu mahalleye uğradıklarında öğrenmişti. gece baya bir para dağıtımı yapılmış.

merak edenler için: muğla’nın bir ilçesi.
  • ben de gördüm kardeşlerim mahalle mahalle gezip para dağıtıyorlar bana da verdiler almadım dedim ben inceciyim istemem dedim yüzlerini buruşturup gittiler.
    kenarda dursun bu iddialarımız kardeşlerim, seçimi kaybedersek ki muhtemelen öyle olacak, bahanemiz olur.