şükela:  tümü | bugün
 • su içsin diye tas atıyorlar işte daha ne yapsınlar.
 • damızlık olarak kullanılıp atılmış bir canlıdır. insanlar tarafından genetiği ile oynanarak üretilmiş olması onun kabahati değil.

  pitbull'lar ile alakalı ön yargıların sebebi pitbull'ların sahiplerinden kaynaklanmaktadır. adam güçlü bir köpeği olmasını istediği için pitbull cinsi köpek alıp vahşi yetiştiriyor dolayısıyla bu hayvanlar vahşi oluyor. aynı kafadaki herife kaniş ver, onu da salyaları akan bir canavara dönüştürecektir.

  pitbull'lar da sevgi ile yetiştirildiklerinde çok akıllı ve sevecen köpekler oluyorlar. acıkınca sahibini yiyorlarmış, yok efendim yaşlanınca delirip sahibini parçalıyorlarmış falan şehir efsanesidir amk. inanmayın şöyle saçma sapan mitlere.

  --- spoiler ---

  yemeği bikaç saat geç ver kendisine, bak bakalım sonra o sevgi dolu pitbull neler yapabiliyo.

  --- spoiler ---
 • içim acıdı yüzündeki masum ve üzgün ifadeyi görünce. imkanım olsa beslemek isterdim açıkçası.
 • başlığı açan arkadaş sanırım yemeği birkaç saat geç verildiğinde hırçınlaşıyor.

  bir canlıya destek için yapılmış bir işi bir yerden alıp buradan duyarsızlık kasmak gerçekten akla zarar.
 • sokağı terörize edecektir.
 • ya allah aşkına hayatınızda yakından bile görmediğiniz, bir defa bile dokunmadığınız cinslerle ilgili kulaktan dolma yorum yapmayı kesin artık. sizin babalarınıza göre de dobermannlar tüm kötülüklerin efendisiydi, her 10 yılda bir yeni bir günah keçisi buluyorsunuz.

  hepinizi keselim o zaman dangalaklar; insanlar karnı tokken bile tecavüz edip, elinden kül tablası yapmak için hayvan öldürüyorlar?

  ayrıca biri şu söz konusu paylaşımın orjinalini veya sahibine ulaşılabilecek bir bağlantıyı paylaşabilir mi? gerçekten hem insanlar hem köpek için tehlikeli sokakta kalması, bir an önce kurtarılması lazım.
 • gözündeki yaşa kurban olduğumun hayvanı. pitbull'lar da diğer tüm köpek ırkları gibi gösterilen sevgiye misliyle karşılık verir. kendisinde sevgi dolu bir yuva bulması ümidiyle.