şükela:  tümü | bugün
9 entry daha
 • okurken stres oldum ya. çok üzücü bi durum.gecmis olsun
 • geçmiş olsun, sağlıkla kucağınıza almayı dilerim.

  tanım: rezalet ötesi rezalet.
 • tam bir rezalet. gundemde kalmali.
 • ne okudum ben lan öyle. ben anlamıyorum az bir şey empati yeter bunun için. bunu onların yakınlarına yapıldığını düşünseler böyle davranamazlar asla demek gram empati yapamıyorlar.

  sonuna kadar hak verdiğim durumdur. umarım cezalarını alırlar.
 • doğruysa şerefsizliktir, insanlıkdışıdır. yukarıda dursun.
 • 10/10 rezalettir, umarım doğum sürecinizi sıkıntısız ve huzurluca yaşar, çocuğunuzu kucağınıza alırsınız.
  o görevliler için de allahtan müstehaklarını dilerim, umarım bu yaşattıklarının mislini yaşamadan göçmezler bu dünyadan!
 • gençler mağara serin miydi? devlet hastanelerinin kadın doğum bölümlerinin hepsi böyle. insan muamelesine yakın bir şey görmek istiyorsanız birazcık paraya kıyıp doğuma özelde gideceksiniz. allah düşürmesin kimseyi oralara.
 • yaklaşık 1 yıl önce doğum yapmış biri olarak yaşadığınız tüm sıkıntı ve duyguları çok iyi anlıyorum.

  keşke öğretmenlik, sağlık personelliği gibi bazı spesifik mesleklerde kişilerin işe uygun olup olmadığına dair gercek ve net bir sonuç veren bir ölçme değerlendirme metodu olsa ve buna göre konumlansa herkes.

  bir de en azindan keşke çıkışta hadlerini bildirseydiniz. benim icimde kaldi ta buradan.

  gecmis olsun, umarim bebeginizi sağlıkla kucağınıza alirsiniz.

  t: rezalet puanına 10/10 verdiğim olaylar silsilesi.
 • inşallah sağlıklı bir şekilde bebeğiniz dünyaya gelir. açıkçası çok şaşırmadım okuduklarıma.
  benim de devlet hastanesinde doğum muayenesi anım var.
  eşimin hamileliğinin üçüncü ayında kontroller ve doğum için farklı yerler araştırıyorduk. bir seçenek olarak da devlet hastanesini de denemek istedik.
  özel hastanede ultrasona girince babayı da alıyorlar, bir destek, babaya da bir sevinç olsun diye ama orada içeri girmek yasakmış, diyorum neden yasak, işte öyle. ne bu acaba namahrem mi var?
  peki dedim ben o zaman odanın dışında bekleyeyim. iki dakika sonra kata güvenlik geldi, bağırıyor boşaltın buraları aşağıda bekleyin diye. bakıyorum öyle ciddi bir kalabalık da yok. neyse ki fazla sürmedi muayene de katta kalabildim. eşim çıktı dedim nasıl, ne dedi? bir şey demedi dedi ultrason fotoğrafını da zorla almış. eşim giremedi o da görsün isterdim felan demiş sağolsun.
  kısaca hiç uğraşmadık hemen özel bir hastaneden doğum paketi aldık belki kazıklandık belki fazlaca para verdik ama hiç değilse insan gibi muamele gördük. hiç değilse her muayenede eşimin yanında olabildim.
 • eşinize ve size çok geçmiş olsun.10 yıl önce aynı durumu 3 gün boyunca istanbul ümraniye devlet hastanesinde yaşadım.27 haftalıkken böbrek rahatsızlığı için gidip doğum yapıyorsun diye apar topar doğumhane de aç susuz ve yarım saat aralıklarla çatı muayenesi yapılıp 3 gün 3 gece kaldım.kendimi zor kurtardım.

  sizin yazıdıklarınızı okuyunca içim sızladı.eşinizin manevi yönden nasıl yıprandığını tahmin edebiliyorum.şuan en büyük destekçisi siz olmalısınız.bebeğinizi sağlıcakla büyütün.
128 entry daha