şükela:  tümü | bugün
  • yalanı yüzüne vurulmasın mı yani? 40 yılda bir de olsa işte yalanın ortaya çıkmasına yardımcı olmuşlar. alıştı bol keseden yalan söylemeye ince .
  • orada demek istediği temizledik yeniden yapılandık diyorsun getirdiğin adam da fetocu.. buradan yalanlandı diyen hurriyet de secimden sonra yalan olacak. ınce muharrem bu. 3 gün yasınızı tutmanızı beklerse dua edin...
  • şu haberi okurken yeni şafak, akit filan okuyorum zannettim...

şöyle yazmışlar;

ince, "harp akademileri’ni kapattılar milli savunma üniversitesi kurdular, rektör atadılar o da fetö’cü çıktı" dedi. ince'nin bu iddiasının "yalan" olduğu kısa bir süre içinde anlaşıldı.

sunucu, rektör afyoncu'nun hakkındaki iddiaları düzeltmek için programa bağlanmak istediğini ifade etti. bunun üzerine ince, "doğru'dur. dekan olacak o. ben 4 yıllık üniversite mezunuyum o yüzden, rektör ve dekan ayrımını bilirim" dedi.

ancak ince'nin "fetö'cü dekan" iddiasının da yalan olduğu çok geçmeden anlaşıldı. sunucu bir kere daha cevap hakkı için telefon bağlantısı talebi olduğunu bildirdi. ikinci kez "yalanlanan" ince, gergin ve kızgın bir ifade ile her isteyenin programa bağlanmamasını istedi.

yalan'ları tırnak içinde yazmalar filan... oysa adam yorgunluktan dilim sürçtü dedi, özür diledi...

erdoğan'ın peş peşe sıraladığı okkalı yalanlardan birini haber yapsanıza böyle götünüz yiyorsa... saymakla bitmiyor lan adamın yalanları...
  • vay be kısa sürede nasıl bu kadar a haber, akit yada aksam gazatesine dönüştü anlamış değilim.
    inanılmaz bir döneme şahit oluyoruz bugunleri not alın
  • erdoğan demirören'in vefat haberini bile ana sayfasında saatler sonra verebilen bir gazetenin eski hızında çalışmaya karar verdiği anda girdiği haber
  • erdoğan demirören rahmetli oldu ama, aslında bizler sevmesek dahi, özellikle y.d'yi idare eden kişi oydu. demirören'in satın aldığı ve eskiden shibi olduğu medya da bundan sonra akla hayale gelmeyecek abukluklar görmeye hazır olun.