şükela:  tümü | bugün
 • bana çok koymayan durum.
  sonuçta hem atatürk hem cumhuriyet hem de anıtkabir hoşlanmasanız da bütün türk milletinin ortak değerleri. hem belki biri ikisi miting şeysinden sonra müzeyi ziyaret eder, cumhuriyetin asıl amacını ve esaslarını görür, aziz sancar abimizin bıraktığı nobelden feyiz alır, yamukluğu farkeder de en azından bir kişi daha vatanına milletine hayırlı olmanın önemini fark eder.

  yalnız "ezanı türkçe yaptılağr hutbeyi türkçe yaptılağr kuranı türkçe yaptılağr atatürk black sabbathçıydı mazottu bi gecede jahil ğaldıığk" diyen kitlenin reisin iki sözüyle bütün laflarını yutup tıpış tıpış anıtkabire gitmesi biraz kara mizah oluyor yalan yok.
 • o’nun birleştirici ve halkı kucaklayıcı anlayışını anlamayanların, belki de kötü niyetle yapmadığı haksız betimleme.

  bir tane faydalı iş yap, en azından bu gün ayrımcılık yapma. bırak gelen gelsin. sana ne?

  tüm millet içten içe sever, mahalle baskısına boyun eğilmiş ve daha önce gelinememiş olabilir.

  gelince görecekler. sevecekler. orada bulun, anlat. faydalı ol, gençliğin ateşi ol, atatürk’ün neferi ol, onun gibi davran

  veya yapamıyorsan

  bari karışma, sana ne ? atatürk’ü parselleme.
 • buraya bir kişinin emriyle gelen tüm insanlara sesleniyorum. bizim atatürk'e olan sevgimizin hiçbir karşılığı yok. lütfen samimiyetsizliğinizi özellikle anıtkabir'den uzak tutun. buraya koş diyor reis siz koşuyorsunuz, buraya saldır diyor siz saldırıyorsunuz. şimdi kafir, içkici diyerek vicdansız yorumlarınızı unutup orada olmanızın bizim için hiçbir anlamı yok!
 • size ne amk, kim neye nasıl inanmak isterse inansın size ne?
 • pkk'lıların ve fetö'cülerin zoruna gitmiştir.
  sağda solda bakıyorum ne kadar pkk sempatizanı fetö sempatizanı varsa hepsi anıtkabir'i ziyaret eden insanları yerden yere vuruyorlar.
 • bir gün önce sövenler, bir emirle gezmeye gidecekler oraya.

  nerede samimiyet, nerede saygı? başkanlık sevdasına yönlendirmelerle, hazır ola geçecek bu karaktersiz güruh. sonra ayrıştırmayalım...

  yok canım. kim hesabını verecek boşa geçen 15 yılın. kim verecek hesabını koca milletin yozlaşmasının, hızla çöküşünün?

  sen adına çomar dersin, ben ise (cahil veya değil) vatan haini derim. ne eksik, ne fazla.

  eksik olsunlar bu hayattan da, atamın huzurundan da.
 • o değilde, şu adamın sadece göz boyamak için resmi törende cumhurbaşkanının arkasında gitmesi koyuyor.omurgalı ol bu lafları ettiysen, gitme oraya.
  https://youtu.be/srsacyq5yxs
 • önyargılı olmayalım gitsinler görsünler... belki.. ufak bir ihtimal bile olsa saygı duymayı eleştirdikleri adam'ın yazdığı kitap sayısı kadar okumadıklarını... 57 seneye 11 tane savaş sıkıştıran adam'a elinde kumanda altında paçalı donu ile camış gibi uzanıp bunlar ayyaş demenin ne denli ayıp olduğunu anlarlar...

  biz anlatamadık belki paragözlük duygusu minnet duygusunu köreltip yok etmemiş ise bir nebze bile anlamaları iyidir gitsinler gitsinler ....
 • akp kitlesinde "ülkeyi kuran insandır, en azından saygı duyarız" diyen kesim bence o kadar da azınlık değildir. yavuz bahadıroğlu bile çıkıp benzin zammına laf ettiyse, bir yerde akp kitlesinin tamamının birbirinin kopyası olmadığını anlamak gerekli bence.

  demek istediğim şudur ki: oraya zaten atatürk düşmanlarını götürmeye çekler, ılımlı kesim gidecek en fazla.

  tanım: bir grup atatürk düşmanının atatürk'e bedava saygısızlık yapma imkanını değerlendireceği istiladır.