• buraya bir kişinin emriyle gelen tüm insanlara sesleniyorum. bizim atatürk'e olan sevgimizin hiçbir karşılığı yok. lütfen samimiyetsizliğinizi özellikle anıtkabir'den uzak tutun. buraya koş diyor reis siz koşuyorsunuz, buraya saldır diyor siz saldırıyorsunuz. şimdi kafir, içkici diyerek vicdansız yorumlarınızı unutup orada olmanızın bizim için hiçbir anlamı yok!
  • size ne amk, kim neye nasıl inanmak isterse inansın size ne?
  • başlığı görünce önce küfür ettim içeriğine bakınca güzel yansıtma olmuş tebrikler.
  • gitmeyen atatürkçü kadar üzücü gelmeyen kalabalık
  • bir gün önce sövenler, bir emirle gezmeye gidecekler oraya.

nerede samimiyet, nerede saygı? başkanlık sevdasına yönlendirmelerle, hazır ola geçecek bu karaktersiz güruh. sonra ayrıştırmayalım...

yok canım. kim hesabını verecek boşa geçen 15 yılın. kim verecek hesabını koca milletin yozlaşmasının, hızla çöküşünün?

sen adına çomar dersin, ben ise (cahil veya değil) vatan haini derim. ne eksik, ne fazla.

eksik olsunlar bu hayattan da, atamın huzurundan da.
  • gelmesinler gerek yok...haydi yallah külliyeye...
  • o değilde, şu adamın sadece göz boyamak için resmi törende cumhurbaşkanının arkasında gitmesi koyuyor.omurgalı ol bu lafları ettiysen, gitme oraya.
    https://youtu.be/srsacyq5yxs
  • bunların istemeye istemeye de olsa oraya gitmesi beni memnun ediyor. paşa paşa gidersiniz işte böyle ama rahat olun gerçek atatürkçülerden oy falan alamazlar. herkes tarafından kandırılanlar atatürk’ü kullanıp oy alamayacağını henüz farketmemiş demek ki.
  • önyargılı olmayalım gitsinler görsünler... belki.. ufak bir ihtimal bile olsa saygı duymayı eleştirdikleri adam'ın yazdığı kitap sayısı kadar okumadıklarını... 57 seneye 11 tane savaş sıkıştıran adam'a elinde kumanda altında paçalı donu ile camış gibi uzanıp bunlar ayyaş demenin ne denli ayıp olduğunu anlarlar...

biz anlatamadık belki paragözlük duygusu minnet duygusunu köreltip yok etmemiş ise bir nebze bile anlamaları iyidir gitsinler gitsinler ....
  • bu nasıl bir ruh hastalığıdır anlamadım. bir takım insanlara direkt çomar denebiliyor. nereden biliyorsun lan kimin ne olduğunu. çomar olanla olmayanı nereye göre ayırıyorsun kokusundan falan mı burnunun direğini siktiğim. biraz gariban görüntüsü varsa çomar değil mi? öyle tipler aslında akplidir ama atatürk'ü sevemez size göre. eminim anıtkabirin yolunu bilmeyip buradan atatürkçülük taslayan yavşak sayısı da bir hayli fazladır. yazıklar olsun.
hesabın var mı? giriş yap