şükela:  tümü | bugün
 • skinizde değilse hakkında entry girerek skinizde olduğu görüntüsü verilmemesi gereken maç.
 • tarihe not düşülsün; dünyanın en güzel takımı deplasmanda rakibini 57 sayıda tutarak 23 sayı farkla yendi.

  maçtan notlara gelecek olursak oynadığı kısa sürede özelikle ahmet düverioğlu'nu çok beğendim. haksız yere erken faul problemine giren (ki ilk 2 faul hücum faul olması gerekiyordu) vesely'nin yokluğunu aratmadı.

  teşekkürler fenerbahçe
  teşekkürler obra

  edit: geçen sene filesini kestiğimiz takımın taraftarının sikinde değilmişasdadsa.

  'yok öyle bir şey, fileyi kesemezsiniz, yok öyle bir şey' diye ağlayan bir saha görevlileri de vardır bunların. ama bogdanovic almıştır istediğini*

  not: üşendim videoyu bulmaya, dileyen 'fileyi kestirmek istemeyen beşiktaş saha görevlisi' vs diyerek aratabilir.
 • fenerbahçe'nin acımasızca kazandığı maç.

  öldüresiye bir savunmayla, rakibinin kendi sahasında sadece 57 sayı atmasına izin verdi. 80 sayı attı. fenerbahçe rakibini açıkça rencide etti.
 • şiir gibi oynadık, tablo gibi çizdik, kaliniç gibi süpürdük.
 • 4. deplasmanımızdan ikinci galibiyetimizi aldığımız maç.
  geçen sene bir türlü koparamadığımız bamberg maçlarını düşünürsek rakibimiz de güç kaybetmiş görünüyor.

  yine de biz de geçen seneki sezon boyunca eksi averajlarda dolaşan zar zor maç kazanan takım olmaktan uzağız bence. kaybettiğimiz iki maçı da son toplarla kaybettik üstelik.
  şu an altıda altı bile yapmış olabilirdik.
 • fener çok kolay kazandı. 4 galibiyetle 3. sıraya yükseldik. real ve oly yenildiler. sırada 5'er galibiyetli cska ve khimki var
  http://www.euroleague.net/…code=45&seasoncode=e2017
 • tarih henüz 10 kasım 2017. saygıdeğer atamın 79. ölüm yıldönümü.

  bu takım olacak daha da olacak.

  geride kalan beş maçta 77 sayı ortalamasıyla oynayan takım ile bu ortalamaya sahip rakibine, üstelik rakibinin evinde sadece 57 sayı atma şansı veren takımın maçı.
 • fenerbahçe doğuş'un eurolig'deki 4. deplasman maçı. geride kalan 3 maçta uzatmada kazanılan bir galibiyet ve son periyotlarda çok kötü oynayarak alınmış 2 mağlubiyet var. bu 3 maçın ortak özelliği, son periyotlar hariç fenerbahçe doğuş'un son şampiyon gibi oynamasıdır.
  fenerbahçe doğuş geçen sene ki fenerbahçe değil, hem bu kadar kısa sürede o seviyeye çıkması beklenemezdi. zaten çıksa bile geçen sene gördük ki, nisan ayı itibarı ile o seviyeyi yakalamak en makul olanı. kafalarda hala fenerbahçe doğuş için bazı sorular var, takım tam oturmadı daha, sakatlıklar ve takım içinde geçen seneden çok farklı roller var. hem bugün oynaması beklenen muhammet ali ile wanamaker uyumu veya uyumsuzluğu ileriki haftalar için belirleyici olabilir. fenerbahçe doğuş bu akşam maçı kazanırsa tepede ki takımlara çok net bir mesaj vermiş olur.
  beklemiyorum ama şöyle maçın her anında kontrolü elinde tutan, hatta geçen sene ki oaka'daki panathinaikos maçları gibi bir maç çıkarsa fenerbahçe doğuş tadından yenmez.
  kendi adıma fenerbahçe doğuş maçı verecekse de son periyotta vermesin yeter.
 • kostas sloukas'a son top kullandırılmaması gerektiğini tekrar gördük. sen maç içinde no look pas at, asist yap boşver girme bu son top işlerine kostascım.
 • vesely'ye iki hatalı faul çalınmışken üzerine tompson iki saçmasapan faulünden sonra ahmet'in girip 7 dakikada 2 sayı 1 blok 1 top çalma 1 asist ve şahane savunmasıyla ilk devresi tamamlanan maç. takım olarak 7/9 üçlüğümüz de maçın önemli istatistiklerinden tabi ki.