şükela:  tümü | bugün
19 entry daha
 • maçın yorumcusu türk basketbol tarihinin en büyük 5 numarası tamer oyguç'tu.

  fenerbahçe 4 kısa ile oynadı.

  1-kostas
  2-brad - melih
  3-nunnally - guduriç
  4-datome - melli
  5-vesely - thompson - ahmet
 • bamberg taraftarlarının alman disipliniyle kafa biptikleri maç. iki dakika şakşaklamaktan vazgeçmediler adamlar ya. fark 20 sayı olmuş iki dakika edebinizle otursanıza. bir de "defense ! defense!" tezahüratı dünyanın en itici olayı olabilir.
  neyse sonuçta 80-57 fenerbahçe'm kazandı.
 • geçen yılı anımsatan bir savunma ve takim ruhu ile bir maç kazanildi. takımı daha da önemlisi koçu tebrik etmek gerekli.

  tabi esas sinav cska real oly gibi ekiplerin karşısında olacaktır. bakalım o zaman yeni transferlerin uyumunu daha iyi görme şansımız olacak.

  bugünkü karşılaşmada hoşuma giden ahmet'in performansı ve jason'un udoh misali kısa savunması ve bloklarda iyi şeyler yapması idi.

  ancak bence hala son topu emanet edebileceğimiz bir bogdan problemimiz devam etmekte.
 • 4. deplasmanımızdan ikinci galibiyetimizi aldığımız maç.
  geçen sene bir türlü koparamadığımız bamberg maçlarını düşünürsek rakibimiz de güç kaybetmiş görünüyor.

  yine de biz de geçen seneki sezon boyunca eksi averajlarda dolaşan zar zor maç kazanan takım olmaktan uzağız bence. kaybettiğimiz iki maçı da son toplarla kaybettik üstelik.
  şu an altıda altı bile yapmış olabilirdik.
 • 57-80
  deplasman da çok net galibiyet. iki önemli kayıpla geçen sene ki havamız, keyfimiz yok ama biraz bekleyelim demiştik. gümbür gümbür geliyoruz..ama ekpe ve bogdan'ın yeri dolmuyor tabii..
 • fenerbahçemizin çok kritik üç maç öncesi rahat bir galibiyet aldığı maç. bamberg geçen yılki maçlarda olduğu kadar zorlayamadı bizi.

  önümüzdeki üç maçı kazanırsak liderliğe bile yükselebiliriz. kaybedersek bir süreliğine ilk sekiz dışında da kalabiliriz.

  önce içerde oly'yi yenelim de...
  -ki dün geceki savunmayla ve salonumuzdaki oluşacak müthiş atmosferle olur bu iş.
1 entry daha