şükela:  tümü | bugün
 • yeni ak-it denen paçavranın dönmesidir.

  zamanında billboard'larda aynen şöyle bir sloganı vardı: "gelene hocam gidene paşam demedik".

  şimdi reisi nereye derse oraya dönüyor. ben bildim bileli gazetede atatürk kelimesini kesinlikle kullanmayan, "olmasaydın da olurduk" diyen gazetenin aynı haberde tam 4 kere atatürk kelimesini kullanmıştır.

  ben şuraya bir resim bir link falan ekleyim de yarın bir gün yine dönerlerse silmesinler bu haberi.

  bu resim
  paçavranın linki

  ben o siteye girmem diyenler için;

  --- spoiler ---

  devlet erkanı anıtkabir'de, işte erdoğan'ın mesajı mustafa kemal atatürk, ölümünün 79'uncu yıl dönümünde anıtkabir'de düzenlenen törenle anıldı.

  devlet erkanı anıtkabir'de, işte erdoğan'ın mesajı mustafa kemal atatürk’ün ölümünün 79'uncu yıl dönümünde anıtkabir'de düzenlenen törenle anıldı. mustafa kemal atatürk ölümünün 79'uncu yıl dönümünde anıtkabir'de düzenlenen törenle anılıyor. törene cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan, chp lideri kemal kılıçdaroğlu, tbmm başkanı ismail kahraman, mhp genel başkanı devlet bahçeli de katıldı.

  cumhurbaşkanı erdoğan anıtkabir özel defterine şunları yazdı: "ilk cumhurbaşkanımız gazi mustafa kemal atatürk'ü bir kez daha yad ediyoruz. türkiye'yi muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak için gece gündüz çalışıyoruz. ruhu şad olsun."
  --- spoiler ---
 • politika kirli bir düzendir çıkar menfaat ve koltuk sevdası uğruna sol veya sağ fark etmez yalaka cenahın yapmayacağı tipler yoktur. şu an erdoğan güçlü konumda iken reisim ağam paşam diyen hokkabaz ve madrabazlar erdoğan çaptan, güçten düştüğü an gazete ve televizyonların da yerden yere vuracaktır... buna akit turkuaz medya grubu gibi güce biat eden zevatları örnek gösterebiliriz ! bu profillere birkaç örnek göstermek gerekirse (bkz: rasim ozan kütahyalı) (bkz: erkan tan)