şükela:  tümü | bugün
  • ankaragücü, 10 kasım 2018’de konyaspor karşılaşmasına mustafa kemal atatürk’ün imzasını göğsünde taşıyarak çıkacaktır. ankara’nın güzide kulübü olan ankaragücü bu davranışıyla takdiri haketmiştir . emeği geçenlere teşekkür ederim .

ekşi up link

uyarılar üzerine edit: konyaspor’da maçta kolunda mustafa kemal atatürk’ün imzasını taşımıştır . uyaran yazarlara teşekkür ederim .
  • bir galatasaray taraftarı olarak, satışa çıkarsa kendime ve babama almak istediğim formalardır.

umarım online mağaza aracılığıyla satışa çıkarırlar. gerçi online mağaza var mı, onu da bilmiyorum.

edit: internette araştırdığım kadarıyla online mağaza yok. şu formadan satışa çıkarın, ankara'dan birilerine aldıralım hiç değilse.
  • söz konusu forma satışa çıkarsa hiçbir anlamı kalmayacaktır. umarım satışa çıkmaz, biz de niyet olarak altında başka şeyler aramayız.
  • yıllarını ankara'da geçirmiş bir yurttaş olarak şunu diyebilirim ki kendimi bildim bileli hem sarı-lacivert renkleri (bkz: ali koç spor) hem de heyecanlı taraftar grubu ile şehrimizi en güzel şekilde temsil ettiğini düşündüğüm, büyük sempati beslediğim bir takım ankaragücü... yılların biriktirdiği bu sempati bugün bu haber ile daha da körüklendi. imkanım olursa ben de bir adet kendime almak isterim elbet ve göğsümde gururla atam'ın imzasını taşımak isterim.
  • dünyanın en güzel formasıdır.
  • atatürk'ün imzasının çok yakıştığı forma. hiç eğreti durmamış. harika görünüyor. ankaragücü kulübü'ne bu anlamlı davranışı için teşekkürler...
    izmir marşı'na alerjisi olan bir takıma karşı bu formayı giyecek olmaları güzel bir tesadüf olmuş. belki hiçbir şey tesadüf değildir.
    not: yanlış olan iğreti ifadesi eğreti olarak değiştirilmiştir. uyaran arkadaşa teşekkür ediyorum.
  • ankaragücü kulübüne yakışır bir formadır. helal olsun.
  • en gururla giyilecek tek formadır.

renkler mühim değil mühim olan imza
  • karşıyım. atatürk bir marka değil, ticari, sportif, artistik bir meta da değil.

üç gün sonra başka kulüpler aynısını yapsa ve bu iş bir sömürüye dönse, kabul edecek miyiz?