*

şükela:  tümü | bugün
  • gecenin baba maçlarından. başlangıç . tsi. 20.30

dortmund yenilgisiz 24 puan, 1. sıra .
    bayern 2 yenilgi, 20 puan 3. sıra.

seyredeceklere bol gollü güzel maç dileği.
  • almanya ligi'nde haftanın en önemli maçıdır. başlama saati 20:30.
  • o nasıl prestir ya. ben böyle sağlam pres görmedim (bayern).

edit: atakları bayern yapıyor. dortmund konta atak kolluyor.

edit2: lewandowski attı 0-1 durum bayern önde.

edit3: reus penaltıdan durumu eşitledi 1-1

edit4: lewandowski 1-2

edit5: reus 2-2. ne maç oluyor be serhat.

edit6: kontra ataktan gol geldi durum 3-2

edit7: maç bitti iddaa'da tek maç oynanabiliyordu galatasaray çifte şana + dortmund kazanır demiştim.... ama yatırmadın, yatıramadım yatırtmadılar. bu bir dramdır.
  • sarı duvarına kurban olduğum borussia dortmund'un penaltı ile 1-1'e getirdiği maç. şimdi açtım gol oldu. her zaman da seyir zevki yüksek maç olmuştur, bu iki alman devinin oynadığı her maça bakıldığında. son yarım saat. link isteyene atabilirim.

düzeltme : reus ile 2-2'ye gelen maç. iyi ki açmışım valla. efsane maç oluyor. işten daha yeni geldim be sözlük. 9 da eve girdim. yorgunluğun üzerine ilaç gibi geldi.

neuer bitmiş o kesin. reus, efsane ötesi oynuyor. dortmund şl de finale çıktığı o efsane 2013'deki final havasında top oynuyor. real madrid'i o sene madara etmişti hatırlarsanız. yine aynı havadalar. mario götze denen paracı ibne yine takımına döndü ve taraftarı geçmişi unutup tekrardan bağrına bastı. uzun lafın kısası güzel maç oluyor. skordan da durum bellidir zaten.

düzeltme 2 : (bkz: yalçın ne maç oluyo be) havasında bir maç izledik. dortmund maçı (ikinci yarısından izlemeye başladığım kadarıyla) hak ettiği gibi kazandı. yıllardır bayern'e karşı üstün top oynayıp ya kaybediyor, yada berabere kalıyordu. sonunda kırdılar şansızlığı. bu sene bayern'inde kötü olması ayrı bir konu ama yine de kolay maç olmadı. dilerim dortmund bu sene şampiyon olur.
  • 1-2 skorla devam eden maç. lewa'nın 2. golünün öncesinde ofsayt olması muhtemel pozisyon için video hakeme bile bakmadılar.

edit: dortmundlu kardeşimiz bozmuş ofsaytı.
  • reus'un kaçırdıklarını güzel telafi ettiği maç. harika bir gol attı, 2-2 oldu.
  • dortmund'un inanılmaz goller kaçırdıktan sonra 2.golü bularak durumu tekrar eşitlediği maç.

alcacer'in bomboş kaleye vurmak varken son adamı çalımlamaya kalkması efsaneydi, sinan gümüş bile bunu yapmaz diye düşündüm bir an.
  • reus’un golü ilhan mansız’ın senegal’e attığı golün aynısı
  • dortmundun sonunda öne geçtiği maç. son dönemin en kötü bayern münihini izliyoruz.
  • bayern, atanıyla tutanı dışında sahada yok ve genç dortmund gittikçe tempo yükseltiyor. 3-2.