• lutfen sicmiklari buraya tasimayin, sabah sabah bok kokusu sardi etrafi.
  • gece fotosentez yaparken karbondioksiti de içinde bırakmış bir kütüğün malca beyanı...
  • çocuk olduğu için nerelerin kapalı olduğunu annesine sorabilirmiş. uygun cevap elbette gelirdi.

not: bu girdi kendisinin de sık sık sığındığı ifade özgürlüğü kapsamında yazıldı. isterse şikayet edebilir. mesaj dahi atsa kimlik bilgilerimi yollarım.
  • bazilarinin anneleri 10 kasimda home office calistigindan genelev konusunu anlayamamis.
  • 10 kasım ile genelevi aynı yazı içinde kullanmış bir sözde yazarın köşe yazısıdır. en azından bugün hiç bişey yazmayında nefretiniz içinizde kalsın.
  • türk askerine ''tahtakurusu nereye?'' ''koca fareler nereye?'' diyen bir soysuzun köşe yazısıdır.halbuki asıl tahtakurusu vatan haini kendisidir.

ilgili yazısının başlığı: ''efendiler nereye?''
  • yazar bu yazısında, 10 kasım'da annesine tatil verilip verilmediğini hatırlayamadığını ifade etmiş.
  • sayın yazar bozuntusu! arabistan kralı öldüğünde türkiye 3 gün ulusal yas ilan etti! götün yiyorsa onu da eleştir! satılmış paralı kalem!
    tüm bu olanlar bittiğinde “atamızı en çok ben seviyorum” diye dolaşacak ya bu itler! başka bir şey demiyorum!
  • içinde 10 kasım 1958 töreninde güldüm diye ihtar cezası yedim dediği yazısıdır.

bir insanı anma töreni ortasında hüzünlü bir günde durduk yere gülme alıyorsa ya onda bir delilik vardır ya da atatürk düşmanlığından gülüyordur. delilik dışında aklına o an komik birşey gelip de gülüyorsa bunu herkese göstererek değil gizli yapar, açık alanda gizlenemeyecek durumdaysa konstrasyonunu bozmamaya ve aklına başka şeyler getirmeye çalışarak bunu bastırır. zaten angut gibi sırıtıp gülmüyorsan kimse de sana ceza falan kesmez.

sonuç olarak anma töreninde de angut gibi gülen adam net atatürk düşmanıdır.
  • bu yağdanlığın mayası cıvık kıvam tutmuyor. kıvamsız çomar.
hesabın var mı? giriş yap