• mesele sinan'ın kendini numaradan bırakması değil, ona yapılan müdahale. kaldı ki numaradan kendini bırakıp bırakmadığı da net değil.
  • sinan'a yapılan hareketin penaltı olarak değerlendirilmemesi sonucu gs penaltı kazanamadı. ama merak ediyorum bu pozisyon penaltı değilse penaltı tam olarak nedir?

edit: görüntü gelince eklerim.

tiki: aşağıda bir arkadaş paylaşmış, pozisyon şu: https://mobile.twitter.com/…tus/1061297007615246342
  • sinan'ın açıkça bacağına vuruluyor tam hamle yapacağı sırada. adam o ayakla öne hamle yapacakti, tekmeyi yiyince hamle yapamadı. penaltı tarifine uyan net bir penaltı.
  • penaltı falan yok ayakta duramayan güçsüz yerli futbolcu var
    (bkz: sinan gümüş)
  • penaltı olduğunu düşünüyorum.

gs: not
  • penaltı değildir, sinan beyin kendini kolayca salmasıdır. top daha gelirken sinan kendini salmaya hazırlanıyordu zaten. topu kontrol etmeye çalışsa muhtemelen alacaktı penaltıyı.

işin kötü tarafı aynısı bizim kalede olsa hakemler var'a bile ihtiyaç duymadan hunharca çalardı bunu.
  • şöyle sormak gerek bu pozisyonu kayseri lehine olsa verilir miydi?

faul var fakat penaltı için ağır bir karar. ama kayserispor lehine olsa çok eminim var' a bile gidilmez.
  • bir galatasaraylı ve aynı zamanda bir hakem olarak söylüyorum penaltı değil.

bi müdahele yok, kayserili futbolcu geri çekilince sinan destek bulamadı ve sırtüstü düştü.
  • penaltı olduğunu düşünmüyorum.

not: gs
  • "10 kasım 2018 sinan gümüş'ün verilmeyen sarı kartı" olarak değiştirilmesi gereken başlıktır. adam resmen kendini atmış. buna penaltı diyenler için

(bkz: curling)
hesabın var mı? giriş yap