şükela:  tümü | bugün
  • bu sene bariz bir şekilde az duyduğum seslerdir. başta sorun bendedir diye düşündüm ama başka şehirde yaşayan arkadaş da aynısını söyleyince gerçekten de sesin azaltılmasına dair düzenlemeye gidildiğine kanaat getirdim.

yer: ankara-keçiören
  • ankaradan bildiriyorum, zar zor duyduk maalesef. ankara, bu ülkenin başkenti. ankara, atatürk'ün naaşının uyuduğu il.

yer : ankara-eryaman/ümitköy arası
  • edirne 'de bangir bangir duyduk. edirne' de olmayan azlik.
  • istanbul kavacıkta, geçen sene siren çalan aracın olduğu yerde bu sane 1 saat önceden bekleyen belediyenin çöp araçları vardı.
    bekledim bekledim ama yine geçen seneye nazaran siren çalmadığı gibi yolda duranların sayısı bi hayli az idi.

burada suçu kimseye atmıyorum.
    tek suçlu atatürk atatürk diyenlerin hiçbir şey yapmamasıdır diyor
    alayınıza sevgilerimi iletiyorum.
  • istanbul küçükçekmece/halkalı bölgesinde de farkedilen eksiklik. saat 9:10'*da bir iki kesik ses geldi o kadar.
  • bunu dert etme ekşici kemalist kardeşim. şu an tam da istediğin gibi o sireni çalan araç sahibinin üç dakika sonra bir trafik teröristine dönüşerek yaya geçidinde o sikilesice aracını senin üzerine üzerine sürme ihtimalini dert et.

kendini buna hazırla ve o yaya geçidinde onunla mücadele etmeyi öğren. eğer sana hakkın olan geçiş üstünlüğünü vermiyorsa o çok cevval siren çalan orospu çocuğunu polise ihbar ederek 488 lira ceza almasını sağla.

ki, bir sonraki 10 kasım'a sağ salim çıkabilesin amk.
  • siren sesinden değil araç kornasının evlere gelen sesinin azlığından olduğunu düşünüyorum. bu mesele de tamamen cumartesi olması ile alakalı olduğunu düşünüyorum. araç sayısı çok azdı 9:05'de. hafta içi olsaydı çok daha güçlü bir anma olacaktı bence.
  • tekirdağ da olmayan azlık.
  • bursa'da bile olmayan azlık. organize sanayi inledi.