şükela:  tümü | bugün
  • götten uydurma bir sebeple tribünden izleme hakkımızın elimizden alındığı maç. yine de handikaplı koyar, 3'te 3 ile yola devam ederiz.

(bkz: #97495015)
  • evinde daha iyi performans gösterdiği gerekçesiyle hocası dahil takımın yarısını portekize götürmeyerek topçuların kendisini evinde hissetmesini hedefleyen besiktasimin evinde mutlak galibiyet için çıkacağı lig maçı.

anlaşılan o ki avrupa defteri bu sene itibariyle kapatıldı. hala şansımız vardı yoktudan ziyade 0puanli seneyi daha yeni silmişken böyle bir sezonu yaşıyor olmak hazmedilemez.

önümüzdeki sezona dair bir takim hedefler belirlenmiş ve buna konsantre olunmuşsa da hocanin ilk firsatta kendi fantezilerine dönüş yapmayacağı bir kaç maç izlemeden ben buna ikna olmam. denizli maçı umut ediyorum ki az saçmalık çok futbol izlediğimiz bir karşılaşma olur. azıcık kıpırdanma ve akilli oyun kurgulanması ile ligi sonuna kadar götürmek mümkün.

başarılar beşiktaşim
  • maç öncesi mehmet özdilek hoca baya iddialıyız demiş. ben pek şans vermiyorum tabii. ama yine de denizlispor gol atacaktır. 2-1 filan kazanabilir beşiktaş. kazanmalı da.

https://eksiup.com/p/5k289892asix
  • süper lig özlemini her hafta statlara yansıtan denizlispor taraftar grubu yeşil cephe'nin deplasman tribününde hatrı sayılır çoğunlukta yerini alacağı ve tarihin tekerrür edip denizlispor'un galip geleceği karşılaşma.

beşiktaş-0 denizlispor-4 (bkz: 5 mayıs 1996 beşiktaş denizlispor maçı)
  • beşiktaş'ımızın rahat kazanmasını beklediğimiz maç.

ayrıca:

(bkz: ekşi beşiktaş telegram grubu)
  • rahat galibiyet bekleyenlerin üzülebileceği bir maçtır. ben de beşiktaşlı olarak galibiyet bekliyorum ama beşiktaşımız için rahat yoktur. erken bitirebilirsek maçı iyi. yoksa çok zorlanıyoruz.
  • 10 kasım'ın anısına denizlispor'un desteklenmesi gereken maç.

bu işin takımı falan yok. cumhuriyetimizi ve mustafa kemal atatürk'ü seven herkesi denizlispor'a desteğe davet ediyoruz.

beşik'in ise yıllardır yaptığı gibi yarın da cumhurbaşkanlığı sarayını ziyaret etmesi kimseyi şaşırtmaz.

akp ne kadar adaletli ve kalkınmacı ise bjk de o kadar şereflidir.
  • liverpool- city maçı gibi futbol şöleni varken kafasız necip'i, ayaksız lens'i, kolsuz karius'u izlemek futbola hakaret olur. tahminim kabız bir oyunla 2-1 beşiktaş alacak.
  • eğer maça gidemeyecekseniz ve biletinizi öğrenci bir kardeşinize ücretsiz devretmek isterseniz yeşillendirebilirsiniz.
  • beşiktaş'ın 3 te 3 yapması ve haftayı galibiyetle kapaması gereken bir hafta.

beşiktaş'ımın kazanacağını düşünüyorum.