2 entry daha
  • beşiktaş'ın 3 te 3 yapması ve haftayı galibiyetle kapaması gereken bir hafta.

beşiktaş'ımın kazanacağını düşünüyorum.
  • fenerbahçe ve galatasaray'ın kazandığı bir haftada, ligin en istikrarsız takımıyla ıçerde oynanacak maç.
    böyle maçlarda neler olduğunu renktaşlarım çok iyi bilir.
    hiç şansımız yok.
    üzgünüm leyla.
  • fanatik bir denizlisporlu olarak denizlispor maçları öncesi tahminde bulunamıyorum.kendimi bildim bileli her maçı 3 ihtimalli olan bir takım denizlispor.iyi oynayan, futbolu çirkinleştirmeyen, hakkeden kazansın.inşallah denizlisporum yener.

edit:iyi oynadık ama yenildik.olsundu.
  • beşiktaş'ımızın 2-0 kazanacağını düşünüyorum.

not:ytd
  • skor tahminim 5-1 olan maç.

muriçgücü.
  • karius-gökhan-vida-ruiz-rebecho-atiba-elneny-caner-layiç-diaby-burak

ilk 11'i ile çıkacağımız maç. caner yerine hafta içi iyi oynayan boyd şansı haketmişti.
  • karius, gökhan, vida, ruiz, rebocho, caner, atiba, elneny, diaby, ljajic, burak 11 ile sahaya çıkacağız. kendi sahamızda oynarken iki tane defansif orta sahayla oynamak biraz saçma geldi büyük ihtimal ikinci yarı oğuzhan girecektir.
  • caner sağda oynayacak diyenler var. umarım o pozisyona adapte olabilir çünkü solak bir sağ kanada ihtiyacımız var. diaby merkezdeki katkısını sağda veremiyor. bu sebeple caner'in orada iyi performans sergilemesi önemli.
  • ljajic'in pozisyonu baya bildiğin çelme takmanın tanımı gibi. bu pozisyon fb ya da gs aleyhine pas gecilseydi haftalarca susmazlardi.
  • caner erkin'in ayağını kırma teşebbüsünü yapan adama değil sarı kart, faul bile verilmediği pozisyonu olan maç. rezilsiniz.
249 entry daha
hesabın var mı? giriş yap