şükela:  tümü | bugün
  • saat 15.15 de başlayacak maç öncesi fenerbahçe takımı sahaya ulu önder atatürk'ü anmak için pankartla çıkıyor ancak sloukas o pankarta dokunmuyor bile.
    şu maç için rotasyondan kadro dışı bıraksaymışsınız keşke.
    https://twitter.com/…bol/status/1193497202922049536
  • bizim futbolcularımız asker selamı verdiğinde yapılan şeylerin aynısını yapalım. biraz empati, pankartı bilinçli olarak mı taşımadı onu bile bilmiyoruz, anında linç başlamış.

eğer bilinçli olsa dahi haklılık payı var sloukas'ın kendi milletinin, ülkesinin tarihi.

edit: imla.
  • beşiktaş'ın o yarım kollu, daracık, seri köz diye bağıran o formalarıyla rahat oynayıp oynayamadıklarını merak ettiğim maç.
  • fenerbahçe'de düşüş var. fenerbahçe çok kötü oynuyor. hepsine tamam ama bu seyircinin hali nedir arkadaş?? dikkatinizi çekerim "seyirci" diyorum, "taraftar" demedim. adamlar tribünde bir tiyatro oyununa gelmiş edayla maç izliyorlar. neredeyse ses çıkaranı "şşştt lütfen sessiz, çok ayıp!" falan diye uyaracaklar!
    bu böyle gitmez. takım zaten kötü, onu ateşleyecek seyirci takımdan da kötü! bilet fiyatlarının yüksekliğinden ötürü maça yüksek gelir seviyesinden "monşer" tipler gitmekte. yönetimin en azından salonun bir kısmında ucuz biletli yerler satması ve tezahürat yapacak taraftarı salona çekmesi lazım.
  • maça pota altına hücum ederek çok doğru bir oyunla başlayıp 15-4 öne geçen fenerbahçe ikinci çeyrek tercih değiştirip dış şut kullanmaya başlayınca devre arasına 36-38’lik beşiktaş üstünlüğüyle girildi. 3. çeyreği oynanan maç 45-47 beşiktaş üstünlüğüyle devam ediyor.

özellikle hücumda mcadoo ve jordan theodor ortaklığı beşiktaş’ı maça ortak etti.
  • bu sezon bu takımla zor biter.
  • fenerbahçe beko sıfır savunma yapıyor öyle ki beşiktaş'ın boyalı alana indirdiği her pas smaç oluyor. fenerbahçe bu maçta yenilirse yine şaşırmamak lazım. uzun zamandır bu kadar isteksiz oynadıkları maç görülmemişti.
  • takımın eksik yerlerine transferler yapmak yerine, tamamen sisteme uymayan westerman ve williams gibi oyuncular alınıp, eski oyuncularında formsuzluğa da eklenince ortaya çıkan sonuç bu. bu maçı fenerbahçe kazansın kaybetsin bu sene beklentileri düşük tutmak lazım.
  • spiker ve yorumcunun beşiktaşa yunan takımı muamelesi yaptığı maç.
  • ilk defa izliyorum ama ismet akpınar'dan bir bok olmaz son dk 2 tane faul yaptı gereksiz