şükela:  tümü | bugün
  • burna pis kokukarın geldiği göztepe'nin ilhan palut yönetiminde çıkacağı ilk maç.

(bkz: 10 kasım 2019 arda kardeşler'in vereceği penaltı)
  • arda kardeşler'in göztepe'ye olan nefretini tüm göztepe'li taraftarlar bilir. burada bir kez daha hatırlatmaya gerek yok. ayrıca geçen sezon 3-3 kaldığımız karşılaşmadaki yine hatalı kararların verilmesinde baş rollerdekilerden bir tanesi de tugay kaan numanoğluvar odasında yerini alacaktır. şimdiden kanserli bir maç olacağının sinyalleri gelmeye başlamıştır. sahada 13 kişiye karşı oynayacağımız karşılaşmada vurduğun gol olsun göztepe'm..

edit: malatya gördüğüm en çirkef oyunculara sahip. sürekli olarak pislikleriyle ön plana çıktılar. özellikle eren ve erkan denen oyuncu müsvetteleri karakter yağmurlarında şemsiye açmışlar.
  • bu hafta sonucunu en çok merak ettiğim maç.

sebeplerim arda kardeşler ve ilhan palut.

maça verilen hakem arda kardeşler'in geçen hafta fenerbahçe maçındaki halleri malumunuz. maç verilmemesi gerekirken daha da ileri gidip geçen hafta ts'yi yenen göztepe'nin maçına cezalandırır gibi belalısı arda kardeşler'i atadılar. bilmeyen varsa arda kardeşler'in kaleci kardeşi erce kardeşler ts'de kalecidir..

bilmiyorum, belki biz bunları görüp yazdığımız için maçı adil de yönetebilir. izleyip göreceğiz.

ilhan palut'a gelirsek hatayspor'dan neden ayrıldığını anlamamıştım ama ayrılması daha iyi olmuş gibi. 2 ay geçmeden daha büyük bir kulüpte ve süper lig'de teknik direktör olma şansını yakaladı. alt liglerin yerli klopp'una kurtlar sofrasında başarılar diliyorum. *
  • sergen yalçın'in mustafa akbaş'i yine ilk onbirde oynattığı maç. o bölgenin stoperi olabln mina hata yapar yapmaz hemen kesik yedi. mustafa akbaş ise, her hafta hata üstüne hata yapıyor ama nedense kesik yemiyor. sergen yalçın'in bu konuda adaletli davrandığını düşünmüyorum.

ayrica maçı yeni malatyasporumuz için şaibeli olan hakem arda kardeşler yönetecek.
  • serdar gürler'in golü ile göztepe'nin 1-0 öne geçtiği maç. (dk 8)
  • göztepeli oyuncularin golden sonra yerden kalkmadiklari maç.
  • bir malatyasporlu olarak goztepe'ye hep sempatim olmuştur. ancak bu yerde yatip duran oyuncuları yüzünden uyuz oldum. adam gibi oynamiyorlar. oyunu soğutmak için 25 dakikada en az 5 futbolcu yerde yattı. futboldan soguma sebebi.

edit: bu mesajı yazarken iki kişi daha yere yattı.
  • tribünden izlediğim ve çıplak göz ile arda kardeşler denen şahsiyetin nasıl bir tetikçi olduğunu canlı şekilde gördüğüm karşılaşma.

adam gözünün önünde yapılan faullerde çok güzel salağı oynuyor. malatya'nın 2 kırmızısını atladı.

edit: cümle düşüklüğü.
  • göztepe'nin forması korkunç. ne buldularsa giymişler. mehmet sepil o kadar vizyonu geniş bir başkansın şu takıma düz renk bir forma yaptır da her maça jokey gibi çıkmasınlar ya.

toplu olarak da çok kötü görünüyorlar.
  • başta lamine gassama olmak üzere göztepeli oyuncuların oyunu soğutma amaçlı yerden kalkmamaları ve müsabaka hakemi arda kardeşler'in bu kötü niyetli hareketlere müsaadesiyle geçen bir ilk yarısı geride kalan maç.