• bugün 16:00 sularında bursa emekte yeni açılan petrol ofisi istasyonuna ( şura petrol) yakıt almak için gittim, pompa görevlisine 200 liralık dizel yakıt alacağımı söyleyip içeri geçtim, kredi kartından ödemeyi yaptıktan sonra slipi pompa görevlisine verip fişi aldım, fişte 100 liralık yakıt doldurulduğunu görünce görevliyi uyardım, yanlış anladığını söyleyip bir sonraki pompaya aracımı çekmemi, ordan 100 liralık yakıt daha koyacağını söyledi, arabayı diğer pompaya aldım kalan yakıtı da doldurdu fişi aldım aracı çalıştırdım daha ilerlemeye başlamamıştım ki araba stop etti, 4 yıldır kullandığım arabada ilk defa böyle bir şey olmuştu neyse kontaği kapatıp, tekrar çalıştırmayı denedim ve araç çalışmadı, bir kaç defa denememe rağmen çalışmayınca pompa görevlisine durumu anlatıp yanlışlıkla benzin koymuş olabilir misin acaba dedim, yok dedi fişi kontrol ettik hakikaten motorin yazıyordu, tekrar arabama binip çalıştırmaya çalıştığımda yine çalışmadı, ben yine arabamdan inip yakit konulduktan sonra çalışmadığını yakıtla ilgili bir sorun olduğunu ve kamera kayıtlarını izlemek istediğimi söyledim, o sırada adının emrah polat olduğunu sonradan öğrendiğim biri gelip ne var ne oluyor diye girdi konuya, konuyu anlatınca senin araban bozuktur bizimle ilgisi yok dedi, yakıtı alır almaz arabanın çalışmamasının yakıtla ilgili olabileceğini kamera kayıtlarını izlemek istediğimi söyleyince yok kamera falan git tamirciye göster diye üzerime yürüdü, istasyon çalışanları araya girdi, ben arabama tekrar bindim, bu camdan eğilip aşaği inmemi, bana göstereceğini söyledi, eşim bir yandan beni sakinleştirip arabadan inmememi söylerken bir yandan da adama bak içerde çocuklar var falan diyordu, tekrar denedim ve bu sefer allah’tan araç çalıştı, adam eşini çocuğunu bırak gel görüşelim senle diye bağırmaya başladı, dedim yok mu bu istasyonun müdürü çağırın görüşecem, benim müdür dedi, baktım yapacak birsey yok, araba da tekrar stop etmeden atayım kendimi istasyondan dışarı diye bastım gaza uzaklaştım ama bu hala arkadan bağırıyor el kol hareketleri yapıyor.

bu adam gerçekten müdür müdür bilmiyorum ama eğer öyleyse petrol ofisinin bursa emek istasyonunda mafya dizilerinden fırlamış, müşterisini tehdit eden, elinden gelse darp edecek yapıda bir müdürü var, müşteri hizmetlerini arayıp olayı anlattığımda kayıt oluşturdular ve gerekirse tekrar eğitim verileceğini söylediler, bu kabadayı mafya bozuntusunun eğitilebilecek bir yanı yok tabi koskoca petrol ofisi, müşterisini dövmeye kalkan adama sadece tekrar eğitim vererek olayı çözebileceğini düşünüyorsa yazıklar olsun ne diyelim.
  • biktik artik her yerde bu mafyatik tiplerden, parayi bulan mi böyle oluyor, yoksa böyle insanlar mi parayi buluyor anlayamiyorum artik, gecmis olsun insallah oranin calisani ise gerekli işlemi yaparlar.
  • "tabi beyefendi buyrun birlikte bakalım, hem bir çayımızı için" demek bu kadar mı zor bu ülkede? hatanın sende olmadığına bu kadar eminsen müşteriyi memnun etmek neden zor geliyor? hata sende olabilir diye düşünüyorsan özür dileyip hatanı telafi etmek neden zulm geliyor? ben anlayamıyorum artık insanımızı.
  • ortadoğuda sıradan bir gün. geçmiş olsun deniz ürünü olan istasyonlardan başka yakıt almıyorum.
  • polise başvurun kamera kayıtlarını isteyin maddi tazminat davası açın. böyle kabadayıları bu şekilde adam etmek şart oldu. kim uğraşacak dediğimiz için bu insan artıkları adam sandın kendisini. eşiniz adına üzüldüm. kendim olsam muhtemelen komalık ederdim o adamı. sabrıniza saygı duydum
  • herşey bir yana petrol ofisi'nin görüntüleri izleyip anında sözleşmesini iptal etmek yerine eğitim veririz demesi, müşteriye duyulan saygı!!!! nın örneğidir.
  • ülkenin ayarı hep mi böyle bozuktu,yoksa internetin çok yaygınlaşmasından mı biz bunları duyuyoruz aklım almıyor.küçük bir olay gibi gözüken durumlar aslında memleketin çok büyük bir kültür yozlaşması içine girdiğini gösteriyor.

skala o kadar büyük ki petrol ofisinde magandalıktan gözünü kırpmadan birbirini orak ile kesmeye kadar her türlü pislik var.gençliğimiz bu memlekette yenip bitirildi,ve hala yeni kuşağın gençliği yenmeye devam ediyor.
    geriye çok az seçenek kaldı maalesef.burada radikal değişimler olmadığı sürece bu tarz olaylar yaşanmaya devam edecek.ama üzgünüm hayatımın geri kalanını medeniyetsiz bir ülkede geçirmek istemiyorum,istemiyoruz.

büyük rezalet.
  • rezalet puanim 8/10

ilk hataniz yakit dolarken aracin basinsam ayrilmak. 2. hataniz gereksiz insanlarla muhattap olmak. yapmaniz gereken kaskonuz ya da sigortanizla iletisime geçmekti. umarim olayi bu noktaya getiren istasyon adina bir cozum aranir. eger bayii ise pek bir sey olacağını sanmıyorum...
  • petrol ofisi genel merkezinin almayı düşündüğü tedbir daha vahim.
    bu elemana tekrar eğitim verseler nolur vermeseler nolur.
    eğitilmeye müsait biri olmadığı gayet açık.
  • eğer mazot yerine benzin koyulduysa arabanın bir kaç deneme sonra çalışması imkansız olmasa da uzun süre gitmesi ve bozulmaması imkansız.
    sanırım kaçak mazot koydular, olayın alangirleşmesini istemedikleri için de seni korkutup kaçırmaya çalıştılar.
hesabın var mı? giriş yap