• bahsedilen sefil benimdir.

mekani satin almaya gucum yetmedigi icin 10 liralik kahve alana taninan hak kadardir yaptigim.

edit: free wifi diyorsa zaten otur kardesim bizde vakit gecir diyordur ayni zamanda. yoksa 30 minutes free wifi diyerek sinir da koyardi.

bu basliklari cidden mi aciyorsunuz bilmiyorum, ben de arada oltaya gelip cidden mesaj yaziyorum.
  • bugun hangi isletmeyi muhtesem zekamla kurtarsam dedim, starbucks'ta karar kildim demenin degisik versiyonudur. buyuk ihtimalle starbucks yonetimi atilan maili gorup, biz ne aptal bir guruhuz bu kadar yildir bunu niye dusunemedik diyerek istifa dilekcelerini vermistir.

starbucksin konsepti bu guzel kardesim, starbucksin bilerek ve isteyerek yaptigi bir sey bu.
  • starbucks senin gibi vizyonsuz olmadığı için dünya markası olabilmiş işte. senin kafandakiler mahalle arasında bakkal dükkanı açıp 2 sene sonra 'abi ehonomi çoh kötü' diyerek kapatıyorlar.
  • yetmez bence cimere falan da yaz hatta bununla ilgili kanun pardon o devir bitmişti kararname çıkarsınlar yasaklansın 1 saaten fazla kalan silivri ye tıkılsın.
    adamın taktığı olaya bak emekli albay falan mısın
    (bkz: derdini sikeyim)
  • ve atılan mail sonrası starbucks her kahve için oturma süresi belirler... boş iş.

starbucks senin kafada olsaydı, self servis yapmak yerine 10 dakikada bir masaya gelen "bir şey alır mıydınız, kahve veriyim mi" diye taciz eden garsonları olurdu.
  • starbucks gibi cafelerdeki çalışma bölümlerinin amacını kavrayamamış cahil yazar beyanatı. mail atmış bi de haha.
  • parasını veriyorsa sabahtan akşama kadar oturabilir, size ne ?
  • (bkz: starbucks)
  • evet evet benim o ama 10 liralık kahve de almıyorum genelde hiç bişi almadan 2-3 saat oturuyorum. şikayetçi olan sturbucksa şikayet etsin amq burjuvazileri
  • bu gibi tipler elindeki kahve bardaklarıyla daha sonra sokakta dolaşmaktan da utanmazlar.

işiniz gücünüz marka style amk.

not: starbucks nedir bilmeyen bir fakirim.
hesabın var mı? giriş yap