şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bunlar yakında uber’in türkiye’den çekilmesini sağlayacaklar, geliyor
 • yazdım yazdım sildim ne küfretsem bilemedim. en temizi şu galiba, (bkz: orospu çocuğu taksici). istediğiniz kadar korku salmaya çalışın amk çomarları. halk sizin ne sikim olduğunuzu çok iyi biliyor.
 • sarı terör iş başında dedirten haberdir. bu sabah işe gelirken önüme kıran ve kornaya bastığım zaman da bana el kol hareketi çeken taksici geldi aklıma. gerçi o dersini aldı o ayrı mesele.

  iki türk bir araya gelince devlet kurar derler ya bunlar da bir araya gelince kendilerini bir bok zannediyor.

  son sözüm

  (bkz: sarı teröre hayır)
 • 10 tane yaratık, 1 adama saldırıyorlar. uber bu ülkeden gitse, ben asla taksiye binmem. canımı emanet edeceğim, evimi öğrenecek, işimi öğrenecek ve neler yapabilirin garantisi yok. sorunu düzeltmek yerine daha da saldırganlaşıyorlar.
 • acaba bizden sonra mi oldu dedigim basliga girince baska bir yerde oldugunu ogrendigim olay dun gece arkadasimla nisantasinin gobeginde house cafe nin onunde uber bekliyoruz tam onumuzde yaya yolunda taksi parketti ve aractan indi diger taksicilerin yanina gecti o sirada bizim uber geldi adama etmedikleri hakaret kufur kalmadi. ya siz nasil malsiniz ben artik o taksiye nasil bineyim? 2 tane kadinin yaninda yapiyorsunuz bir de bu hareketi hakkaten bu kadar beyinsizlik olmaz ya
 • duyulmadı bir daha hepbirlikte yüksek sesle;

  (bkz: orospu çocuğu taksici)
 • kudurun, taksi kullanmıyoruz kullandırtmıyoruz
 • orospu çocuğu taksici yazmakla bitecek iş değil.

  bütün siyasi partilerin de inatla görmezden geldiği ve bu terörist taksicilerin tarafını tuttuğu bu duruma karşı artık daha aktif ve toplu bir şekilde halk olarak tepki göstermek; eylem ve protesto düzenlemek lazım.

  ekmeğini hakkıyla kazanmaya çalışan taksicilerin de zararına oluyor bu durum; taksi durakları, plaka sahipleri sağlam bir protestoyla taksilerinde kimleri çalıştıracakları konusunda daha dikkatli seçim yapmak zorunda olduklarını öğrenmeli. etrafta terör estiren şiddet eğilimli bu kişileri taksilerde, bir hizmet sektöründe, çalıştırmamalı.

  revizyona gitmeli;
  über düşmanlığından vazgeçmeli ve serbest piyasanın rekabet ortamını kabullenmeli;
  buna uygun bir şekilde de eğer rekabet edebilmek istiyorsa hizmet standartlarını yükseltmeye odaklanmalı.

  şu anki taktikleriyle bir şey elde edemeyeceklerini halkın göstermesi lazım.
 • taksici denetimleri sıkılaştırılmalı. milletvekilleri über'e sallayacağına bu taksi teröristlerini elemek için yasa tasarıları ve düzenlemeler üzerinde çalışmalı.