şükela:  tümü | bugün
 • 2009'un ilk ales'ı.

  ba$vuruları 16 mart-3 nisan arası.
 • geçen senelere göre mayısa kaydırılmış ales. son sınıf üniversite öğrencileri için vize dönemine denk gelmeme balı.
 • üds' de istedikleri yüksek puanı alamayan araştırma görevlisi adaylarının umut kapısı olan sınav.
 • bugünler de sınava giriş belgelerinin ilgililere ulaştığı ve 10 mayıs 2009 saat 9:30 da başlayacak sınav.
 • her dönem ales sınavı yapılan kıçımın dibindeki okul yerine, arabayla 45 dakika mesafedeki ilkokula yollamayı tercih eden bir sistemin yüzünden sabah uykusuz gireceğim sınav.
  bir de hain arkadaşlarım tarafından "abi çalışmadan kafadan 80 patlatırsın" gazlarına geldiğim için, sınav tam bir muamma'dır.
 • ilkokul sıralarına nasıl sığacağımı düşündürmektedir bana. bari lise olsaydı, ilkokul ne lan?
 • fenerbahçe'de ikamet etmekte olan şahsımı pazar günü sabahın erken saatlerinde samandıra'ya gönderecek olan sınavdır. işin iyi tarafından bakacak olursak en azından samandıra nerdeymiş onu göreceğim. ösym büyük ihtimalle samandıra'da ikamet etmekte olan adayları da fenerbahçe'ye yollayarak gezelim görelim tadını yaşatmaya çalışıyor bünyelere. keşke kumanya ve harcırah da gönderseydiler sınav giriş belgesi ile beraber zira pazar sabahı samandıra'ya nasıl gideceğimi ciddi ciddi düşünüyorum. civarlarda ikamet etmekte olan sözlük kızlarından tanrı misafiri kabul edenlere burdan selam olsun*

  ayrıca sınav giriş belgesi gelmedi diye zahmet edip ösym bürosuna zahmet etmeyin. ben zahmet edip gideyim dedim cuma yada cumartesi gelin cevabıyla karşılaştım. isteseniz de cuma gününden önce vermiyorlar sınav giriş belgesini henüz posta eline ulaşmamış adaylara. çarşamba veya perşembe günü gelebileceği için kağıt ve para israfı olmasın tabii.
 • bugüne kadar yazılanlara bakacak olursak oldukça eğlenceli geçecek bir sınav gibi duruyor.
  önceki tecrübelerime dayanarak sınavın kolay olduğunu ancak sorularda fazla zaman kaybetmemeniz gerektiğini söyleyebilirim. özellikle uzun paragraf soruları canınızı sıkabilir. geçen sınavda geceden kalma uykusuz bir halde girdiğim için çin işkencesi gibi gelmişti o saçma paragraflar.
 • 80 türkçe-80 matematik sorulan 180 dakikalık sınav...büyükçekmece'den kocasinan lisesine yollara düşeceğiz pazar sabahı...son bir haftadır deneme çözüyorum.sayısal bölüm sayısal -1 ve sayısal-2 olarak ikiye ayrılıyor.sayısal-1 biraz daha kolay sayısal-2 ye göre.o yüzden sayısal-1 de ayvan gibi hızlı yapıp,sayısal-2 de inat silsilesine takılabilirsiniz,zira bu çok zaman kaybetmenize dalalettir...
 • formasyon alabilmek için gireceğim sınavdır. benim gibi bir matematik özürlünün ise formasyona yetecek puanı nasıl toplayacağı ayrıca bir sınav sorusudur. tabi kazanırsak dertler de bitmiyor, kpss filan. sokayım böyle sistemlere.

  kızgın düzeltme: çok yakında bu ülkede ölüler bile mezarlığa sınavla alınacak sanırım. eagle sen 3 matematik 75 sözel yapmışsın, karacaahmet mezarlığını 67. yedek olarak kazandın. hadi bakalım, çok bekledin.