şükela:  tümü | bugün
  • dolar/tl: 4.24 seviyelerinde piyasa acaba, kaç bp faiz oranını fiyatlıyor, bakalım zaman gösterecek
  • toplanıp toplanıp maklube mi yiyorlar ki anlamadım.
  • bu toplanip dagilmalar bana bi ogrencilik animi hatirlatti. parasiz donemlerimizdeyiz. dort erkek antalya'da pahali bi mekana gittik, birer bira soyledik iciyoruz. yavas yavas iciyoruz tabii ikinci birayi soylemeye paramiz yok. neyse yavas icsek de o an geldi catti. herkesin birasinda bi yudum kaldi. garson gelip bakiyor bitirmek uzereyiz diye almaya. bizde hareket yok. sonra garsonu trollemeye basladik. o her yaklastiginda "hadi beyler fondip!" diye bagirip boslari almasi icin umutlandirdik. ama icmeden geri yerine koyduk. o geldi tekrar "hadi fondip!!!" dedik gene bekledi dibimizde, ama biz icmeden yine yerine koyduk. en sonunda yapacaginiz isi sikeyim dercesine bakip bi daha gelmedi masamiza.

bizim ekonomi toplantilari da ona benzemeye basladi. ikidir toplanma karari doviz kurunu bi nebze dusuruyor ama yine aksiyon alinmazsa kurlar da yapacaginiz isi sikeyim diyip gidecek ^^