şükela:  tümü | bugün
  • ohaa, hadi ismail’i anladim, nevzat nasil kovuldu? adam bildigin akpspordu. yazik olmus saymaz‘a, bundan sonra da cnn türk‘ü izlemem artik. ha a haber, ha cnn türk.
  • yandaş tüpçünün son icraati.

artık kendiniz çalar kendiniz oynarsınız kanallarınızda.
  • ilginç olay ama ben asıl cnn’in ülkeden kovulması başlığı ne zaman açılacak onu merak ediyorum. elbet gelecek o günler.
  • adam zaten rs fm' de pazartesi ve çarşamba aksami akif beki ve yavuz oğhan ile sağlam bir muhalif program yürütüyor. tavsiye ederim dinlemenizi!

program
  • şaşırtmayan haber.

yandaş demirören tabi ki muhalif barındırmaz bünyesinde.

çare 24 haziran. tüm bu zırvalığa ve zorbalığa son verebiliriz.
  • ismail'i siyasete zorluyorlar.
  • kemdisi doğan grubundayken işten çıkarılanlara sessiz kalmıştı,sıra kendisine gelince de diğerleri sessiz kalacak.
  • şaşırtmayan gelişmedir.
  • türkiye'nin (bkz: ahmet şık) ile birlikte en nitelikli muhabir / gazetecilerinden birisidir ismail saymaz.. kovulması durumunda cnn türk'ün kalitesi düşer, tersi değil. iş kazalarından askerde ölümlere kadar pek çok araştırma kitabı vardır, bu araştırmaları da mahkeme tutanaklarından çıkartır.

insanların gerçeğe olan ihtiyacı bitmedikçe, ismail saymaz gibi gazetecilere ihtiyaç bitmez.

basını susturmanın, gazetecileri kovmanın, itiraz yollarını kapatmanın seçim sonucuna etki edeceğini sananlar, 1950 genel veya 1994 yerel seçimlerine bakabilir.
  • ulkenin en iyi gazetecisi isten kovuluyor... demek ki neymis bu ulkede liykat degil, yalakalik is yapiyor. olay bu kadar basit. curumus, tembel, nankor toplumlar er yada gec köle olurlar.