şükela:  tümü | bugün
 • sadece lavinia adlı çaylak arkadaşımızdan gelen mesaj sebebiyle açıyorum.

  başlığın bütün hali şuymuş: 10 mayıs 2018 perşembe günü oynanacak akhisarspor-fenerbahçe kupa finalindeki adaletsizlik.

  "akhisarspor biletleri diyarbakır ve internet üzerinden satışa açılmadığından.

  fenerbahçe biletlerinin internet üzerinden, akhisarspor biletlerinin ise sadece akhisar stadyum passolig gişesinden satışa sunulacağından.

  04.05.2018 tarihinden itibaren internet üzerinden akhisarspor passolig kartına başvuran şahıslara bilet satışı yapılmayacağından.

  akhisarspor tribün biletlerinin sadece akhisarspor passolig kartları için satışa sunulacağından.

  rakibimize 15.108, bizlere 7.422 adet yer ayrılmasından dolayı,

  1970 akigo taraftarlar derneği ve akigolar olarak maça gitmeme kararı almış bulunmaktayız. çifte standartların kullanıldığı ve akhisarspor taraftarına yapılan bu ayrımcı kuralları koyanları kınıyor, göz yumanları ise allaha havale ediyoruz.

  1970 akigo taraftarlar derneği"

  işin özü şu akhisarlıyım,diyarbakır'da yaşıyorum. pasoligimi yeni aldım.4 mayıstan önce pasoligin olmalıydı diyorlar. hadi diyelim pasoligin var bu seferde internet satışı da bize yasak(fener'e açık).bu nasıl adalet.anadolu takımlarına ayrı bir lig kurulsun o vakit.
  akhisar’ın nüfusu 150 bin olabilir bu 150 bin bu şehirde yaşıyayan akhisar’lı bu sayı akhisar dışındakiler eklenince 200-250 binlere varıyor istanbuldaki batman’daki izmir’deki konya’daki trabzon’daki ve diğer illerdeki bilet alamıyo neden çünkü biletler sadece stadın önünden akhisar’dan satılıyo internetten satmıyorlar stadın çoğunluğu fener’de nerde adalet nerde eşitlik stadıyarıyarıyaistiyoruz.